Зацени, мы уже 108 332 консультаций провели

Выходные в Киеве

Обновлено

Ломаешь голову, чем же заняться? А вот и наши варианты! 

https://www.youtube.com/watch?v=aWmgqCUp2kM

Взять атмосферность Sigur Ros и Mogwaи, добавить драйва Swans и Neil Young приправить жаждой к экспериментам Radiohead, совместить с влиянием классиков: Равеля, Баха, Дебюсси, Прокофьева, Скрябина, минимализмом Авро Пярта, домешать нойза и електронникы – это и будет Ptakh_Jung.

Ptakh_Jung и VJ Reinish приглашают на квартирник в Х.Л.А.М. В теплой, почти домашней атмосфере, играть уже знакомые и совсем свежие треки под невероятные видео VJ Reinish.

Когда: 5 августа в 20:00

Где: Х.Л.А.М.

В київському лекторії відбудеться лекція кандидата філософських наук Святослава Вишинського, присвячена відомому поету Паулю Целану та рецепції його поезії у світлі філософії Гайдеґґера.

Слово поета як останній прихисток Традиції і світло на краю Ночі: що споріднює філософію Мартіна Гайдеґґера і творчість Пауля Целана? Як мова може стати храмом Буття? Реконструкція символізму та екзистенційні мотиви целанівської поезії у лекції Святослава Вишинського «Гайдеггер і Целан: поезія у храмі Буття».

Коли: 5 серпня, 20:00

Де: Літературний клуб «Пломінь»

Что есть одиночество?

Человек как субстанция общественная пытается от него убежать всеми известными ему способами.
Внешне это сделать очень просто. У «неодиночества» есть своя атрибутика: муж, жена, дети, семья, друзья и т.д. и т.п. На первый взгляд все просто. Но как с внутренним одиночеством?

От него тоже бегать всеми силами? Но если убежать, как быть с собственным Я, с идентификацией в этом мире?
И что есть одиночество для творческого человека? Ведь если изгнать это состояние из собственной души, не давать личности претерпевать трансформации, которые большей частью сопряжены со страданиями и переживаниями, человек не достигнет высот, которые ему предначертаны. Потому что любое из искусств должно затронуть нить в душе зрителя, торкнуть, пробудить чувства, вызвать эмоциональный отклик.

Но вопрос границ внутреннего одиночества каждый решает сам для себя, равно как и кому дать ключик от дверцы и насколько позволить войти.

Когда: с 4 по 10 августа

Где: Pavlovka ArtGallery

Британська Рада в Україні та арт-об’єднання CoolConnections представляють  EXHIBITION ON SCREEN. ФІЛЬМИ-ВИСТАВКИ НА ВЕЛИКОМУ ЕКРАНІ Дивовижний світ Ієроніма Босха / The Curious World of Hieronymus Bosch

Великобританія, 2016, 1 година 30 хвилин
Режисер: Філ Грабскі

Фільм-виставка демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Коли: 6 серпня, 15:00

Де: Кінотеатр Київ

Когда-то в 1998 году французский телеканал «Канал +» назвал Одри Тоту самой перспективной молодой актрисой французского кино. За роль Мари в фильме «Салон красоты Венера» Одри получила национальную премию «Сезар» в номинации «самая перспективная актриса». После такого успеха её стали называть новым символом Франции.

Уже в эту субботу мы будем смотреть и наслаждаться легкой, инстинктивной игрой актрисы, и прочувствуем атмосферу французского кино. В этих фильмах Одри сыграла три разных образа – нежную, страстную и романтичную женщину.

Будем смотреть такие фильмы:
«Нежность»;
«Роковая красотка»;
«Случайный роман».

Когда: 5 августа в 23:00

Где: Пространство Циферблат

З 15 червня по 6 серпня у Мистецькому Арсеналі відбудеться виставка «IN PROGRESS. Дрес-код України доби Незалежності»

40 українських fashion-дизайнерів, 200 моделей одягу, арт-об’єкти авангардної моди заввишки 4 метри, інаугураційна сукня Першої леді, сценічне вбрання зірок української поп-естради, моделі з показів в Парижі, Мілані, Нью-Йорку, Флоренції та Далласі.

Про що? На перший погляд IN PROGRESS – це новітня історія української моди, але не тільки. Мода завжди була і залишається відображенням уявлень людей про ідеальний світ та ідеальних себе в цьому світі. Тому ця виставка є розповіддю про наше суспільство, нашу країну та її громадян, показана за допомогою моделей одягу, створеного українськими дизайнерами.

Коли? Це хронологічна розповідь, що починається з 1991 року і йде до наших днів. Кожна зала за допомогою моди презентує систему поглядів, що панувала в певні часи. Якщо пройти всі зали послідовно, можна побачити шлях, який здолало наше суспільство від усвідомлення себе мешканцями однієї з республік СРСР до відчуття себе громадянами незалежної держави, що прямує в Європу. Цей шлях ще не пройдено, він триває й нині.

Як? В історії української моди доби Незалежності можна виокремити три періоди, кожен з яких в експозиції представлено двома залами. Одна зала відображає у моді уявлення про найкраще суспільство, друга – уявлення про ідеального себе. Остання зала – це прогноз: відбиток у моді принципово нового світосприйняття і ставлення до планети, на якій ми всі живемо. Можливо, вже найближчим часом ми побачимо, як ці ідеї докорінно змінять світ моди і світ взагалі.

Когда: до 6 серпня з 11:00 до 20:00

Де: Mystetskyi Arsenal

Вам может понравиться

Leave a Reply

Your email address will not be published.