Консультація Teenergizer

Онлайн-консультації Teenergizer – початок вирішення твоїх проблем. Тут ти можеш отримати професійну допомогу від психологів та рівних консультантів без осуду й непотрібних порад.
Ми допомагаємо, а не вчимо жити.
Якщо тебе щось турбує, неважливо що – перший секс, булінг в школі або, можливо, ти тільки дізнався про свій ВІЛ-позитивний статус та потребуєш підтримки – пиши нам. Ми на зв’язку!
Пам’ятай, це безкоштовно й анонімно

Якщо тобі потрібна допомога і ти хочеш поговорити - Не мовчи. Безкоштовно і конфіденційно

? Що таке рівні консультації?

Це психологічна підтримка та допомога підліткам від рівних консультантів. Всі, хто допомагають тобі на нашому сайті - це студенти-психологи, які самі тільки нещодавно були підлітками і дуже добре розуміють твої проблеми. Вони готові вислухати, дати пораду і підтримати в скрутну хвилину. Ти можеш написати про будь-яку свою проблему, навіть якщо хтось вважає, що «це все вигадки»

? Як почати?

Натискай внизу на кнопку «Почати консультацію». Напиши у віконці свою історію або те, про що б ти хотів_а поговорити!

? Як довго чекати відповідь?

Ми працюємо з 9:00 до 03:00 за київським часом. Час очікування відповіді — від 20 хвилин до 2 годин. Якщо ви напишете в інший час, ми відповімо вам протягом доби.

? Як довго можна спілкуватися з консультантом?

Тривалість залежить від того, з яким запитом ти звертаєшся. Зазвичай консультації тривають від 30 хвилин до години. Також нам часто пишуть повторно, щоб ще глибше розібратися у проблемі, з якою зверталися до цього, або у підлітків з'являються нові питання або вони хочуть розповісти, чи вийшло вирішити їх проблему. А деякі наші консультанти допомагають підліткам на постійній основі.

? Скільки це коштує?

Звернутися до рівного консультанту або до психолога можна абсолютно безкоштовно! Все, що потрібно мати - це доступ до інтернету.

Хочеш поговорити - не мовчи
Безкоштовно та конфіденційно

Теми, які можна обговорити з консультант_ками

Sex
Секс
Friend
Дружба
School
Школа
Self development
САМОРОЗВИТОК
Health
Здоров'я
Law
Мої права
Яна

Привіт, я відкрито живу з ВІЛ з 13 років і можу точно сказати, що це не вирок. Тут я для того, щоб відповісти на твої питання. Ти можеш мені довіряти, адже я зустрічаю тисячі підлітків по всьому світу, і можу сказати, що вихід є з будь-якої ситуації. Точно скажу, що я не вирішу твої проблеми, адже тільки ти можеш допомогти собі. Але, можливо, дізнавшись про мій досвід, ти зможеш відповісти на свої запитання.

Христина

Привіт! Мене звати Христина і мені важливо, аби ти почувався_лась почутим_ою. На моїх консультаціях ми створимо комфортний простір, де тобі буде зручно ділитись переживаннями. Я допоможу тобі краще зрозуміти себе та віднайти відповіді на хвилюючі питання!

Крістіна

Час від часу нам всім потрібна підтримка або можливість просто виговоритися, і це абсолютно нормально!

Розумію, що життя може бути складним і заплутаним, і сама знаю, як важливо мати можливість звернутися за допомогою.

Я завжди тут, щоб вислухати і підтримати у складний момент. Якщо відчуваєш потребу, то можеш звертатися до мене, і разом ми зможемо зробити перший крок до полегшення твого стану і до вирішення тих питань, які тебе турбують.

Гулсим Кабдолда

Мен сұхбаттасушы, дос, өз ісінің касіби маманы ретінде көмекке мұқтаж жасөспірімдермен және жастармен жұмыс істеймін. Өмір керемет және әртүрлі дыбыстарда естіледі — жақсы немесе жаман, бұл саған байланысты.
Егер сіз бір нәрсе өзгерту керек және оның уақыты келді деп ойласаңыз — маған жазыңыз, мен әрдайым жауап қайтарамын!

Ліна Погорелова

Я пам’ятаю себе в підлітковому віці, свої проблеми, що здавалися нездоланними та безвихідними й розумію тепер, що знання людської психіки та вміння працювати з собою можуть змінювати будь-які обставини. Якщо хочеш розібратися в собі та своїй ситуації, зробити зміни – можеш звертатися до мене+380675097461
(Telegram, Viber)

Марія Жукова

Впевнена, що кожен підліток неймовірний і неповторний :)

Мій день сповнений вражень і спілкування з підлітками. Мені зрозумілі та близькі твої почуття й переживання. Кожен з вас особистість та важливий член суспільства. Завжди з відкритим серцем готова разом пережити будь-які моменти вашого життя, допомогти, підтримати та відповісти на всі ваші питання.+380501395736
(Telegram, Viber)

Мухаммед Диор

Мен коп жылдан бери жаш оспурумдор менен иштешип келем.

Эгерде мен сени менен озумдун тажрыйбам менен болушо алсам жана адис катары кенеш бере алсам – мен аябай кубанычта болом. Мен оптимистмин жана позитивдуу жашоонун куйорманымын. Кандай гана жагдай болбосун, чечим чыгарууга болот.

Тартынба – мага жаз!+996554442575
(WhatsApp, Telegram)

Галина Дончук

Я вважаю, що всі проблеми у нас з дитинства. Я дуже люблю працювати з підлітками, тому що за нинішніми підлітками наше майбутнє. Не бійся відкритися і бути собою. Я завжди рада допомогти тобі усвідомити свою важливість, цінність і силу.+996 559 003 034
(WhatsApp, Telegram)

Гулсим Кабдолда

Мен сұхбаттасушы, дос, өз ісінің касіби маманы ретінде көмекке мұқтаж жасөспірімдермен және жастармен жұмыс істеймін. Өмір керемет және әртүрлі дыбыстарда естіледі — жақсы немесе жаман, бұл саған байланысты. Егер сіз бір нәрсе өзгерту керек және оның уақыты келді деп ойласаңыз — маған жазыңыз, мен әрдайым жауап қайтарамын!+7 7752818008
(WhatsApp, Telegram)

Оцінка свого психологічного стану

Пройди тест «Благополуччя підлітка» та дізнайся про свій психологічний стан!

Я як і раніше з нетерпінням чекаю на щось

Я добре сплю

Мені хочеться плакати

Мені подобається виходити на вулицю

Я хочу піти з дому

У мене болить живіт / спазми в животі

В мене багато енергії

Мені подобається моя їжа

Я можу постояти за себе

Я думаю, що не вартий життя

Я добре роблю те, чим займаюся

Я насолоджуюся речами як і раніше

Мені подобається спілкуватися з друзями і сімʼєю

Мені сняться кошмари

Я почуваюся самотнім

Мене легко розвеселити

Я почуваюся таким сумним, що ледве можу це витримати

Мені дуже нудно