Хто ми

Привіт! Мене звуть Яна, по суті, я – ватажок Тінера. Але в нашому житті завжди є офіціоз, так що, так, я – глава правління Teenergizer!

Саме ми будуємо світ, де підлітки відчувають себе вільними та прийнятими. Ми охопили Україну, Казахстан, Киргизстан і Таджикистан, а також в нашій команді вже більше 200 підлітків. Наші штаб-квартири знаходяться в м. Києві та м. Тбілісі.

З нами Віра Брежнєва, Тарас Тополя, Даша Коломієць, Майкл Щур, Володимир Дантес та багато інших. Ми за рівні права, свободу 1 прийняття!

Давай з нами!

Teenergizer

Teenergizer

це рух, який об’єднав підлітків з регіону Східної Європи та Центральної Азії. Разом ми створюємо світ, в якому кожен підліток може реалізувати свій потенціал. Світ, вільний від дискримінації у всіх його проявах, , включаючи сфери ЛГБТІК+ та ВІЛ . Світ, в якому права всіх підлітків та молоді, особливо дівчаток, не потрібно захищати, тому що вони повністю дотримуються. Унікальність Teenergizer у тому, що проекти для підлітків придумують та втілюють самі підлітки. Адже ми як ніхто інший знаємо, що нам потрібно!

Ми

Яна Панфілова
Яна Панфілова
Ватажок банди
Глава правління

Яна Панфілова

Привіт, я відкрито живу з ВІЛ з 13 років і можу точно сказати, що це не вирок. Тут я для того, щоб відповісти на твої питання. Ти можеш мені довіряти, адже я зустрічаю тисячі підлітків по всьому світу, і можу сказати, що вихід є з будь-якої ситуації. Точно скажу, що я не вирішу твої проблеми, адже тільки ти можеш допомогти собі. Але, можливо, дізнавшись про мій досвід, ти зможеш відповісти на свої запитання.

Оля Панфілова
Оля Панфілова
Мати драконів
Радник
Оля Панфілова
Євгенія Усиченко
Євгенія Усиченко
Фокусниця завдань
Заступник директора
Євгенія Усиченко
Сопіко Єпенія
Сопіко Єпенія
Демон дедлайнів
Фінансовий менеджер
Сопіко Єпенія
Ліна Погорєлова
Ліна Погорєлова
Берегиня психіки
Супервізор
Ліна Погорєлова
Аліна Овчаренко
Аліна Овчаренко
Чарівниця слова
Спеціалістка з комунікацій
Аліна Овчаренко
Марія Жукова
Марія Жукова
Берегиня психіки
Психолог
Марія Жукова

Історія

2020

Засновниця та Голова правління Teenergizer Яна Панфілова у свої 23 роки увійшла до першого офіційного українського списку Forbes «30 до 30»

Команди Teenergizer допомогли прийняти ВІЛ-позитивний статус 811 ВІЛ-позитивним підліткам завдяки проведеним 213 групам підтримки у 10 містах регіону Східної Європи та Центральної Азії: м. Київ, м. Кривий Ріг, м. Черкаси, м. Миколаїв та м. Кременчук (Україна), м. Ош та м. Бішкек (Киргизстан), м. Алмати (Казахстан).

Понад 4 000 000 підлітків та молодих людей регіону Східної Європи та Центральної Азії підвищили знання та здобули навички для покращення психічного та сексуального здоров’я завдяки відеороликам знятих у рамках кампаній #StaySafe #CнимиКорону та Healthcare for Teenz

Команда рівних консультантів та психологів надала 2705 консультацій підліткам регіону Східної Європи та Центральної Азії.

Команди Teenergizer підвищили знання 13 000 підлітків та молодих людей у сфері ВІЛ/СНІД у 10 містах регіону Східної Європи та Центральної Азії.

Команди Teenergizer підготували 182 лідера-підлітка на 13 стажуваннях у 10 містах регіону Східної Європи та Центральної Азії.

Активісти Teenergizer підвищили знання у 3072 підлітків та молодих людей, у 10 містах регіону Східної Європи та Центральної Азії на 146 тренінгах по темах: шляхи передачі ВІЛ, сексуальне здоров’я, лідерство та адвокація

66 000 підлітків регіону Східної Європи та Центральної Азії підвищили свої знання із сексуального здоров’я з розробленого командою Teenergizer керівництва «Як підлітку говорити з підлітком про сексуальну освіту».

2019

Команди Teenergizer провели 191 групу підтримки для 135 ВІЛ-позитивних підлітків у містах регіону Східної Європи та Центральної Азії: Києві, Кривому Розі, Миколаєві, Кременчуці, Оші, Бішкеку та Алмати.

Команди Teenergizer провели 8 стажувань для 109 ВІЛ-негативних підлітків у містах регіону Східної Європи та Центральної Азії: Київ, Миколаїв, Кременчук, Кривий Ріг, Ош та Бішкек.

Активісти Teenergizer провели 65 тренінгів на тему ВІЛ, сексуального здоров’я, лідерства, толерантності та адвокації, навчивши 4042 підлітків та молодих людей у містах регіону Східної Європи та Центральної Азії: Київ, Миколаїв, Кременчук, Кривий Ріг, Ош та Бішкек.

З ініціативи Teenergizer підготовлено аналітичну записку «Вивчення доступності медичних послуг у медичних закладах для дівчат-підлітків та принципів дружнього підходу до їх надання» у співпраці з ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка» за підтримки Представництва ЮНІСЕФ та МБО «Український фонд громадського здоров’я ».

У Кривому Розі Teenergizer вперше провів «ВІЛ вечірку». В результаті 40 підлітків і молодих людей віком від 14 до 29 років дізналися про Teenergizer, про важливість тестування на ВІЛ та сексуальне здоров’я, 35 з них дізналися свій ВІЛ-статус.

У Києві Teenergizer провів «ВІЛ вечірку» за участю популярної співачки Аліни Паш. В результаті 15 439 підлітків і молодих людей у віці від 14 до 29 років дізналися про Teenergizer, про важливість тестування на ВІЛ та сексуальне здоров’я, 23 з них дізналися свій ВІЛ-статус. Також було роздано понад 100 презервативів.

У Києві Teenergizer провів «ВІЛ вечірку» за участю популярного співака Івана Дорна та Дарії Коломієць. В результаті 39 062 молодих людей віком від 14 до 29 років дізналися про Teenergizer, про важливість тестування на ВІЛ та сексуальне здоров’я, 150 з них дізналися свій ВІЛ-статус. Захід відбувся за підтримки «Кураж Базар». Також було роздано 1000 презервативів.

У Миколаєві Teenrgizer вперше провів «ВІЛ вечірку» за участю української дизайнерки одягу Ріни Бударіної. В результаті 6 244 підлітків і молодих людей віком від 14 до 29 років дізналися про Teenergizer, про важливість тестування на ВІЛ та сексуальне здоров’я, 15 з них дізналися свій ВІЛ-статус.

У Кременчуці Teenergizer вперше провів «ВІЛ вечірку» за участю музичного гурту «Happy Family» та діджея «DJ MAXI». В результаті 12 132 підлітків і молодих людей віком від 14 до 29 років дізналися про Teenergizer, про важливість тестування на ВІЛ та сексуальне здоров’я, 10 з них дізналися свій ВІЛ-статус.

У Києві Teenergizer провів «ВІЛ вечірку» за участю посла доброї волі ООН з питань ВІЛ/СНІД, співачки та актриси Віри Брежнєвої. В результаті 71 093 підлітків і молодих людей віком від 14 до 29 років дізналися про Teenergizer, про важливість тестування на ВІЛ та сексуальне здоров’я, 117 з них дізналися свій ВІЛ-статус. Також було роздано 1000 презервативів.

У Кривому Розі Teenergizer провів «ВІЛ вечірку» за участю фітнес-блогерки Євгенії Білоногої та ЛГБТ-активіста Генрі Дем’яновича. В результаті 3 698 підлітків і молодих людей віком від 14 до 29 років дізналися про Teenergizer, про важливість тестування на ВІЛ та сексуальне здоров’я, 30 з них дізналися свій ВІЛ-статус.

Команда Teenergizer вперше проводить онлайн-консультації. За принципом «рівний-рівному» було проведено 203 онлайн-консультації для російськомовних підлітків та молодих людей у регіоні Східної Європи та Центральної Азії.

2018

Команди Teenergizer провели 81 груп підтримки для 53 ВІЛ-позитивних підлітків у містах регіону Східної Європи та Центральної Азії: Києві, Кривому Розі та Оші.

Команди Teenergizer провели три стажування для 33 ВІЛ-негативних підлітків. Стажування пройшли у містах України: Києві та Кривому Розі.

У Києві Teenergizer провів «ВІЛ вечірку» за участю молодих українських музикантів та акторів “Театр – Пральня” на території Port Creative Hub. В результаті 110 підлітків і молодих людей у віці від 14 до 29 років дізналися про Teenergizer, про важливість тестування на ВІЛ та сексуальне здоров’я, 50 з них дізналися свій ВІЛ-статус.

У Києві Teenergizer провів «ВІЛ вечірку» за участю медіа-персон Ярослави Кравченко, Володимира Дантеса та В’ячеслава Воробйова. В результаті 120 підлітків і молодих людей віком від 14 до 29 років дізналися про Teenergizer, про важливість тестування на ВІЛ та сексуальне здоров’я, 100 з них дізналися свій ВІЛ-статус.

Активісти Teenergizer провели 46 тренінгів на тему ВІЛ, сексуального здоров’я, лідерства, толерантності та адвокації, навчивши 3 742 підлітків та молодих людей у Києві та Кривому Розі.

Активісти Teenergizer привезли 40 молодих людей з Східної Європи та Центральної Азії на Всесвітню Конференцію з ВІЛ/СНІДу AIDS2018 в Амстердамі. На конференції наші активісти були справжнісінькими зірками — пленарні сесії, сесії зі світовими зірками та послами, прямі ефіри на телебаченні, акції та марші – ми нашуміли так, що весь світ побачив активістів регіону Східної Європи та Центральної Азії. В результаті чимало інвестицій глобальних донорів було залучено саме в наші країни.

Активісти Teenergizer ініціювали створення Постійної Молодіжної Робочої групи з питань взаємодії із підлітками у сфері охорони здоров’я – по суті збудували поле діалогу Міністерства Охорони здоров’я України та підлітків.

Активісти Teenergizer розробили модель Teenergizer – наш головний документ. Модель Teenergizer – це інноваційний інструмент для роботи з підлітками, які живуть із ВІЛ, та з уразливих груп. На сьогоднішній день Модель успішно впроваджується у 4 країнах та 12 містах регіону Східної Європи та Центральної Азії.

2017

З ініціативи Teenergizer проводиться Перший Всеукраїнський молодіжний форум за участю 77 підлітків із 4 країн регіону Східної Європи та Центральної Азії: України, Казахстану та Грузії за підтримки UNICEF та AFEW.

Активісти Teenergizer провели 65 тренінгів на тему ВІЛ, сексуального здоров’я, лідерства, толерантності та адвокації, навчивши 2780 підлітків та молодих людей в Україні.

У Києві Teenergizer вперше провів «ВІЛ вечірку» за участю зірок Даші Коломієць та Тараса Тополі. В результаті 60 підлітків і молодих людей віком від 14 до 29 років дізналися про Teenergizer, про важливість тестування на ВІЛ та сексуальне здоров’я, 23 з них дізналися свій ВІЛ-статус. Захід пройшов за підтримки U-Report Ukraine та АНF Ukraine.

Наші Яна та Даня стали першими в історії України підлітками, які лобіювали включення потреб підлітків та молоді до заявки Глобального Фонду на 2018-2021 роки. В результаті на роботу з підлітками в Україні Глобальний Фонд виділив 1 млн доларів.

Вперше в історії України Яна Панфілова та Даня Столбунов репрезентують голос підлітків та молоді України на національному рівні. Діти входять до Національної Ради з боротьби з ВІЛ/СНІДом та Туберкульозом при Кабінеті Міністрів України.

Активісти Teenergizer провели аналіз та випустили аналітичний звіт «Бар’єри у доступі до тестування на ВІЛ» у рамках регіонального проекту QuestHIVtest та перевірили якість роботи 126 пунктів тестування на ВІЛ в Україні та Грузії.

Команда Teenergizer розробила «Тренінговий модуль з розкриття ВІЛ-статусу підліткам» для фахівців, які працюють з дітьми та підлітками, які живуть із ВІЛ, регіону Східної Європи та Центральної Азії.

Підлітки-активісти Teenergizer самостійно зібрали інтерв’ю відомих людей і випустили книгу «Interview book» для натхнення підлітків. У книзі є інтерв’ю онука самого Нельсона Мандели!

Активісти Teenergizer провели круглий стіл на тему «Освіта з питань збереження сексуального та репродуктивного здоров’я в Україні», внаслідок чого було розпочато дискусію щодо впровадження сексуальної освіти у шкільну програму.

Команда Teenergizer випустила книгу-керівництво «Чи може підліток змінити світ» – для натхнення підлітків та з чіткими рекомендаціями для дорослих, які працюють із підлітками.

2016

Проводиться стратегічне планування, в якому взяли участь підлітки регіону Східної Європи та Центральної Азії: Київ, Полтава, Тбілісі, Єреван за підтримки UNAIDS.

2015

Підлітки з міст регіону Східної Європи та Центральної Азії: Київ, Полтава, Кривий Ріг, Одеса та Тбілісі створюють команди підлітків-активістів за підтримки UNICEF, UNAIDS та VIIV Healthcare.

У Міжнародний день боротьби зі СНІДом з ініціативи підлітків офіційно зареєстровані:
• Об’єднання підлітків і молоді Teenergizer.
• Євразійське об’єднання підлітків і молоді Teenergizer.

2014

Силами підлітків-активістів проводиться вивчення потреб підлітків, що живуть з ВІЛ. Діти відвідали 21 область України, прийнявши участь у зустрічах з підлітками, що живуть з ВІЛ, з докторами та місцевою владою.

2013

10 хлопців, в тому числі учасники “Програми розвитку лідерства”, вирішують створити єдиний простір, де підлітки з ВІЛ, зможуть ділитися знаннями, підтримувати один одного і організовувати різні двіжухи.

З’явився сайт: teenergizer.org

2012

Публікується книга історій ВІЛ-позитивних підлітків з 7 країн Східної Європи та Центральної Азії “Тут є історія, яка схожа на твою”

2011

Проходять дві зустрічі з розвитку лідерства підлітків з ВІЛ, з 7 країн регіону Східної Європи та Центральної Азії за підтримки UNICEF

2010

Відбулася перша зустріч батьків-активістів, для забезпечення прав дітей та підлітків з ВІЛ регіону Східної Європи та Центральної Азії.

Що ми робимо

Стажування
Стажування

Ні в школі, ні вдома чи в університеті тебе не навчать того, чого тебе навчимо ми на стажуванні! Гарантуємо тобі набуття важливих навичок у сфері активізму, адвокації, менеджменту та діджитал-простору!

Онлайн-консультації
Онлайн-консультації

Наші онлайн-консультант(и) та психологи(ні) надають психологічну підтримку підліткам, незалежно від статусу, конфіденційно та безкоштовно.

ВІЛ вечірки
ВІЛ вечірки

ВІЛ вечірки — це візитна картка Teenegizer! На цій тусовці з твоєю улюбленою зіркою ми говоримо про секс, здоров'я та ВІЛ, а ще веселимось і тусимо

Тренінги
Тренінги

Наші активісти проводять тренінги за принципом «рівний-рівному» на теми ВІЛ, сексуального здоров'я, лідерства, толерантності та адвокації.

Адвокація та захист прав
Адвокація та захист прав

Ми змінюємо закони і представляємо твій голос на місцевому, національному та глобальному рівнях. Ми працюємо над тим, щоб твої права були представлені та захищені.

Дослідження
Дослідження

Разом з U-Report Ukraine (і не тільки) ми вивчаємо потреби та проблеми підлітків і молодих людей у країнах регіону Східної Європи та Центральної Азії з метою покращення якості життя.

Команди Teenergizer