#ТобіНеЗдалось
#ТобіНеЗдалось
#ТобіНеЗдалось
#ТобіНеЗдалось
#ТобіНеЗдалось
#ТобіНеЗдалось
#ТобіНеЗдалось
#ТобіНеЗдалось
#ТобіНеЗдалось
#ТобіНеЗдалось
Dantes x Teennergizer
«Якщо тобі здалось, то тобі не здалось»
Dantes
Dantes poster

Володимир Дантес

Відомий український співак, що з початку своєї кар’єри заполонив серця слухачів драйвом, запальним голосом та щирістю. Мільйони українців напам‘ять знають його хіти «Оля», «Чуєш», «Кити», «Я залишусь молодим» та багатьох інших. Кожен новий реліз артиста супроводжується неймовірною підтримкою аудиторії, що сформувало велику спільноту шанувальників!

Це заклик до усіх дівчат та жінок усвідомити свою цінність та розірвати коло приниження, що залишає відбиток у їхній свідомості.

Про трек «Дура»

Це пісня про стосунки, в яких метелики закоханості в животі давно перетворились на погрози, невиконані обіцянки та грубі слова. Композиції буквально просочена токсичністю цих взаємин, де один партнер користується іншим та зневажливо ставиться до нього. 

Часто перші дзвіночки майбутнього насилля та обʼєктивізації не сприймаються серйозно і романтизуються як прояви палкого кохання, втім це найбільша помилка, яку тільки можна зробити. Адже якщо хоч раз здалось, що тобі погано в цих стосунках, то це точно не здалося.

«Дура» – це заклик до усіх жінок усвідомити свою цінність та розірвати коло приниження, що залишає відбиток у їхній свідомості. Це пісня про те, що здорові стосунки дарують радість та тепло, в той час, як токсичні наносять нові рани та деруть старі шрами.

🖼 Illsutration
Dantes

“Набридло усвідомлювати, як в суспільстві люди досі нормалізують жахливе ставлення партнерів одне до одного, називаючи це пристрастю або ж особливостями характеру. Стереотип про те, що потрібно потерпіти, полюбити та прийняти людину такою, як вона є, і врешті-решт віддати себе на знищення партнеру через щирі почуття – має померти. Кохання це ніколи про насилля і завжди про повагу та відданість. Моя пісня «Дура» є завуальованим проханням до всіх припинити ідеалізувати стосунки, в яких вам погано, і виходити з них задля власного щастя, що б партнер про це вам не казав”, – поділився співак.

#ТобіНеЗдалось
#ТобіНеЗдалось
#ТобіНеЗдалось
#ТобіНеЗдалось
#ТобіНеЗдалось
#ТобіНеЗдалось
Здається, щось не так?

Шукаєш психологічної підтримки?

Якщо ж «кохання» завдає тобі болю, звернись за безкоштовною та анонімною психологічною підтримкою.