Зацени, мы уже 32 738 консультаций провели

Лакібукс

Обновлено

Наша мета

Інтелектуальна українізація підлітків через поширення науково-популярної літератури про сучасний світ. Підлітки – майбутнє України і саме від них незабаром залежатиме державний поступ. Натомість просвітницької літератури для цієї аудиторії нині вкрай не вистачає, на відміну від їхніх однолітків у розвинених країнах світу. Тож ми вирішили заповнити цю прогалину власними зусиллями. Благодійний проект такого масштабу з видавництва і поширення науково-популярних книжок в Україні стартує вперше і розрахований на довгостроковий термін.

Що ми робимо

Видаємо українською мовою найкращі приклади просвітницької літератури для дітей 10-14 років вітчизняних та зарубіжних авторів. Безкоштовно поширюємо видані книги у дитячих бібліотеках сходу України. Безкоштовно поширюємо електронні версії виданих книг для всієї країни та влаштовуємо інтерактив у соцмережах. Організовуємо для підлітків просвітницькі заходи у бібліотеках України: лекції, воркшопи, зустрічі з авторами, науковцями, цікавими учасниками та партнерами Проекту.

Як ми робимо

Ми залучаємо авторитетних письменників та науковців, перекладачів, ілюстраторів, психологів та освітян і довіряємо наші книги різним вітчизняним видавництвам. Організатори ЛакіБукс – благодійний фонд «Я майбутнє України» та IT-компанія Lucky Labs. Фонд фінансує видавництво книг, презентації та безкоштовне поширення. Авторів та тематику обирає Рада експертів за участі музиканта Олега Скрипки, президента Асоціації практичних психологів Євгена Мірошніченко, науковця Інституту космічних досліджень Тетяни Ковальчук-Скороход та реформатора бібліотек Вероніки Селеги.

Перейти на сайт

Вам может понравиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.