Зацени, мы уже 49 193 консультаций провели

У Львові відкрили мультифункціональний комплекс-бібліотеку

Обновлено

У неділю 10-го вересня відбулося відкриття Центру Митрополита Андрія Шептицького при Українському Католицькому Університеті.

На відкритті були присутні меценати УКУ з Європи і Північної Америки, а також урядовці та представники громадських організацій.

Це перша бібліотека, яка відкрилась у Львові за часи незалежності. Тому вона має стати не лише будівлею з книгами, а й вільним простором для розвитку. Провести час тут можна  в одному із залів і на одній з трьох терас.

В центрі буде влаштований кіноклуб, виставкова зона і зали, де проводитимуть лекції про кіно та музичну культуру: рок-музику, класику та джаз. Події записуватимуться на відео; записи зберігатимуться й будуть доступними для відвідувачів центру. Також тут буде медіатека класичної музики, джазу та фільмів.

Автором проекту є німецький архітектор Штефан Беніш.

«Робота для університету, для викладачів, для студентів — це робота, яка дійсно приносить велику духовну винагороду!» — зазначив він.

Двері центру відкриті не лише студентам і викладачам, а й усім охочим. Для того, щоб відвідати центр необхідно лише записатись в бібліотеку.

Автори проекту подбали й про людей, які приходитимуть із дітьми, ці відвідувачі зможуть залишити їх у дитячій кімнаті.

Автор тексту та фотографій: Саша Березень

Вам может понравиться

Leave a Reply

Your email address will not be published.