Зацени, мы уже 79 098 консультаций провели

Возможность недели: объявлен отбор на IV Школу общественного действия!

Обновлено

Школа Громадської Дії – це освітній проект для представників ініціативних груп та громадських організацій, які нещодавно почали працювати у громадському секторі та мають бажання покращувати правове середовище громадського сектору свого міста.

Школа Громадської Дії – 2017 – це уже традиційний проект, який організовується вчетверте. Школа проходитиме 4 дні у інтенсивному інтерактивному форматі. За цей час учасники поринуть в устрій громадянського суспільства з відомими суспільно-політичними діячами, експертами, соціальними новаторами та дізнаються про:

Фандрайзинг:

Ви навчитесь яким чином можна залучати додаткові ресурси та як винайти фінансування громадських ініціатив.

Проектний менеджмент:

Ви дізнаєтесь як бути успішним громадським діячем та ефективно організувати роботу громадського об’єднання від найяскравіших представників третього сектору.

PR громадських ініціатив:

Ви отримаєте відповіді на питання, що робити щоб про вас писали, які існують секрети спілкування з журналістами та як ефективно використовувати smm у громадській діяльності.

Адвокація:

Ви довідаєтесь як заставити владу працювати на Вас та як бути почутим владою, ознайомитесь з внутрішньою «кухнею» міської влади.

По завершенню Школи кожен учасник матиме свій challenge-план, який включатиме дії для:

  • Впровадження інструментів місцевої демократії.
  • Реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства.
  • Створення сприятливих умов державної реєстрації громадських та благодійних організацій, а також отримання ними ознаки неприбутковості.

Участь у заході безкоштовна.

Дедлайн подачі анкет: 21 червня 2017

Деталі про умови конкурсного відбору на сайті.

 

Вам может понравиться

Leave a Reply

Your email address will not be published.