Зацени, мы уже 58 273 консультаций провели

Тусуемся на выходных в Киеве

Обновлено

Подборка самых  интересных мероприятий. 

Independence Day celebration is one of the most popular in the U.S. This year America House Kyiv will host a magnificent celebration. Get ready for jazz, line dancing, live music, interactive photo zone with costumes, outdoor games, prizes and а traditional American BBQ. This event is free! All you need is your passport or driver’s license. Bring your friends and a desire to jump into our Independence Day celebration!

Когда: 1 июля, с 12:00 до 17:00

Где: America House Kyiv, Миколи Пимоненка, 6

30 июня, в пятницу, начинаем вечеринку, которая продлится целых три дня. От нас как всегда крутая музыка, вкусная еда, маркет и интересные активности. Точную программу расскажем уже совсем скоро. Присоединяйся, регистрируйся на маркет и фуд-корт.

Когда: с 30 июня до 2 июля

Где: Андреевский спуск (за домом №10а)

Симфонический оркестр №1 в мире на одной из самых зрелищных концертных площадок — Waldbühne (Берлин). Живая трансляция концерта в лесу, в котором объединены произведения Роберта Шумана и Рихарда Вагнера.

Когда: 1 июля, 21:00 – 23:00

Где: Plivka, Vasylkivska street 1

Сплеск зацікавлення в національній традиції в останні роки не просто сприяв світовій популярності українського народного костюму (навіть в одній з серій нового «Твін Піксу» ми бачимо співачку у вишиванці). Він також поставив перед нами питання: чим взагалі є наша традиція? Що ми маємо на увазі, коли говоримо про її відродження? Чи маємо ми право експериментувати з автентичним народним одягом, чи його місце лише в музеях?

Відвідати подію можна за вхідним квитком Мистецького Арсеналу

Коли: 1 липня, 16:00

Де: Mystetskyi Arsenal, вул. Лаврська 10-12

Про діяльність командира УПА Романа Шухевича та про його зв’язкових Катерину Зарицьку, Галину Дидик, Дарію Гусяк, Ольгу Ільків розкаже кандидат історичних наук, дослідниця історії українського національно-визвольного руху ЛЕСЯ ОНИШКО.

Просимо перед лекцією попередньо зареєструватися за формою goo.gl/527PD1. Додаткова інформація за телефоном (044) 278-48-64.

Коли: 1 липня, 14:00

Де: Національний музей історії України (НМІУ), вул. Володимирська, 2

Вечер киевского андерграунда. Музыканты культовых андерграундных групп 80-х собрались в новый проект — “Кривичи”, который будет презентован на большой сцене Арт-дворика на Ильинской 16. А после концерта ностальгически посмотрим документальный фильм о киевском андерграунде “Дайте звук, будь ласка!” (Режиссер Tatyana Yezhova)

Когда: 2 июля, 20:00

Где: Арт-Дворик на Ильинской, 16

«Дикий театр» представляє вперше в Україні — театр у зоопарку! Вистава у незвичайному форматі — променад, коли ти стаєш не просто по стороннім спостерігачем, а й можеш сам впливати на події. Ми прогуляємося найстарішим зоологічним парком, за сюжетом, що описав відомий американський автор Едвард Олбі. Сюжет вистави завжди змінюється, але найголовніше завдання завжди залишається: зрозуміти, чим ти відрізняєшся від тварини?І чи відрізняєшся.
Готові?

Когда: 2 июля, 16:00

Где: Киевский зоопарк, проспект Победы, 32

У виставці буде представлено 55 арт-проектів провідних сучасних художників України і Польщі. Праця художника і людей, задіяних в арт-індустрії України і Польщі, неоднозначні стосунки митця і арт-ринку в епоху криз та турбулентностей планетарного масштабу — фокусна тема проекту ART WORK. Другий важливий акцент – зміна уявлення про працю у суспільстві, основним викликом для якого є стрімке зменшення робочих місць за рахунок всебічної автоматизації та розвитку штучного інтелекту.

Коли: з 29 червня по 30 липня

Де: Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 10-12

Вам может понравиться

Leave a Reply

Your email address will not be published.