Зацени, мы уже 49 193 консультаций провели

Активный март

Весна на пороге, а значит, и новые яркие события!

Ukraine Global Scholars

Ukraine Global Scholars – це благодійна програма, що допомагає талановитим українським учням та ученицям вступити в топові начальні заклади США. Кожний український школяр чи школярка, який/яка зараз навчається у 8-11 класах школи, володіє англійською мовою, не має змогу покрити вартість консультантів із закордонної освіти, мріє про топовий навчальний заклад та воліє повернутися в Україну після навчання та п’ятирічного досвіду за кордоном, має спробувати свої сили!

Коли: до 31 березня

 

Docudays UA

Docudays UA шукає активних людей, готових спробувати себе в організації єдиного в Україні кінофестивалю документального кіно про права людини.
Для того, щоб стати волонтером фестивалю, слід заповнити аплікаційну форму онлайн.

Коли: 8 днів – із 22 до 29 березня 2019 року включно
Де: одразу на кількох локаціях Києва

 

11 кроків до майбутнього

Міністерство молоді та спорту України стає Міністерством майбутнього і запрошує активну молодь на зустрічі з успішними та цікавими українцями, що розкажуть про навички людини 21-го сторіччя, які необхідно опанувати вже сьогодні.
5 березня о 18:00 год. відбудеться шоста з 11-ти запланованих зустрічей. Наш гість – Taras Topolia, музикант, лідер гурту «Антитіла», волонтер, амбасадор проекту U-Report.
Участь у події є безкоштовною за попередньою реєстрацією.
Реєстрація триває до 04 березня (включно). Кількість місць обмежена.

Коли: 5 березня о 18:00 год
Де: вул. Еспланадна, 42, 2-й поверх

 

Марш Жінок

Марш жінок це поштовх до зміни патріархального суспільства, акція проти ультраправого, домашнього, сексуального, економічного та психологічного насильства.

Коли: 8 березня 2019
Де: Київ

 

А еще…

Интересные места Киева и не только можно найти на нашей интерактивной карте. Ну а если вдруг нужна будет поддержка или помощь, наши консультанты всегда на связи!

Вам может понравиться

Leave a Reply

Your email address will not be published.