Кожному з нас хоч раз у житті говорили про те, що лінуватися – погано.
Але чи так це насправді? Сьогодні ми дізнаємося, чому лінь – це нормально й навіть добре!
Найчастіше вона виконує функцію захисту організму: від надмірних зусиль, від чужих цілей, від перекосу пріоритетів, від тієї роботи, яка насправді вам не подобається.
Отже, 5 причин любити свою лінь:
- Допомагає організму відпочити.
Людина часто не може зупинитися й навіть повболівати спокійно собі не дозволяє. Лінь – лакмусовий папірець, індикатор нашого стану. Чи відчуваєте, що лінь – значить, пора відпочити, приділити час турботі про себе.
- Фільтрує ваші цілі.
Якщо ви поставили мету, хочете, наприклад відкрити бізнес, але вам лінь, спробуйте запитати: хто з мого близького оточення хоче, щоби я відкрив бізнес? Цілком можливо, це не ви самі. Підсвідомо саме ви можете не хотіти цього, і лінь вберігає вас від реалізації чужих завдань.
- Служить стоп-сигналом.
Усі, дістали організм уже по повній, не справляється. Завдань багато, і вони по всіх фронтах. Тоді відбувається тотальне відключення бажань і мотивації робити хоч що-небудь.
- Сигналізує про те, що НЕ те зараз робите, тобто не задовольняєте актуальну потребу.
Ось, наприклад, у вас кричить диким криком дитина ночами, спите по 3 години й починаєте себе терзати: ким мені бути? Може, мені зараз справу відкрити? Або на курси піти? Або мову новий вивчити? Послання організму: спати треба, спати.
- Оберігає вас від невдачі або успіху.
Невдача може вас зруйнувати, а до успіху, наприклад, ще не готові. Якщо в перших чотирьох випадках потрібно визначати поточні потреби, то в п’ятому з лінню можна «працювати».
.
Подумайте, про що ваша лінь? Як вона про вас піклується?