Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Чим зайнятися на вихідних від Teenergizer!

Оновлено

Живіть активно разом із Т

Авангард в Україні розвивався синхронно зі світовими процесами і водночас формував власну своєрідну мову. У чому полягає специфіка українського авангарду, ви дізнаєтесь на лекції. Лекцію читає завідувачка відділу мистецтва 20-21 століття Оксана Баршинова.

Коли: 14.01 (субота) о 14:00

Де: Київ, Національний художній музей України (вул. М. Грушевского, 6)

Докладніше

Це перша в Україні виставка, яка зачіпає табуйовану тему трансгендерності. «Я більше вемо тіло, я більше, ніж гендер» – ці слова одного з учасників документальної виставки стосуються не тільки трансгендерних людей, а й ціс-жінок, вважає команда організаторів.

Проєкт створено на театральній майстерні, з трансгендерними людьми та їхніми союзниками феміністками – тими, хто не боїться говорити.

Коли:  14.01 (субота) о 18:00

Де: Київ, PostPlayТеат (вул. Нижнєюрківська, 31)

Докладніше

6 кілометрів відкритої води, півтори тисячі любителів і звання Cross-Continental Swimmer. Про свою захоплюючу подорож з азіатського берега Стамбула, і фінішем на території Європи вам розповість Володимир Дягтеренко, директор PR-агентства Newsfront; фінішував на IRONSOLO; 5 класичних марафонів; пробіг 4 ультролинних марафонів і фрідайвер.

Коли:  15.01 (неділя) об 11:00

Де: Київ, хаб Live. Love (просп. Академіка Глушкова, 1)

Докладніше

Мріяли побувати в театрі до вистави? З екскурсією «За лаштунки київської Опери» це можливо. Чи знаєте ви, що світло вмикають за півтори години до початку виступу спеціально для артистів і робочих сцени, щоби вони встигли підготуватися? У цей підготовчий час учасники екскурсії потраплять всередину цікавого світу танцюристів і співаків.

Коли: 15.01 (неділя) о 17:20

Де: Київ, Національна опера України (вул. Володимирська, 50)  

Супер фільм уже в прокаті!

Коли:  на вихідних і не тільки!

Де: у будь-якому кінотеатрі

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.