Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Чим зайнятися на вихідні? Пропозиції Teenergizer!

Оновлено

Не знаєте, чим себе зайняти у вихідні дні? Тоді вам потрібно заглянути в нашу підборочку цікавих заходів на 18-19 лютого.

Київ:

Випускники Програми Обміну Майбутніх Лідерів FLEX поділяться власними історіями про те, як можна розпочати свою справу, втілити ідеї в реальність та вплинути на розвиток своєї країни. Випускники виступлять з інтерактивними спічами на тему лідерства, технологічного та наукового розвитку в Україні та активної громадянської діяльності.

Коли: 19 лютого, 12:00

Де: Київ, Будинок Кіно, вул. Саксаганського, 6

Скільки: безплатно

Як пройти власним «особливим» або «третім» модернізації, уникнувши відчуження від Заходу й перемігши у війні з РФ, як виглядає український археофутуризм, культурний сенс Інтермаріуму як природного геополітичного проєкту України, де перетинаються Міжмор’я й Нова Русь, Євразія й Пан' Європа, нарешті, який метафізичний і ціннісний сенс у нашої країни як унікального культурно-історичного, а не тільки географічного простору – на ці питання 18 лютого, у рамках літклубу «Пломінь», спробують дати відповідь філософи Святослав Вишинський, Олександр Маслак та Олена Семеняка.

Коли: 18 лютого, 18:00

Де: Київ, Козацький Будинок (3 поверх), провулок Тараса Шевченка, 5

Скільки: безплатно

«На цій зустрічі я розповім про свій досвід організації походів у Гімалаї, неможливо познайомлю вас із казковим Непалом і його усміхненими місцевими жителями, розповім про справжню живу богиню Кумарі, покровительку Катманду і про мавпочок-грабіжників, про те чим так приємно відрізняється треккінг у Гімалях від звичайних походів і про Дал Бат – страва з нескінченною добавкою, про wifi на висоті 5,644 метра і про те, як приймати душ у базовому таборі Анннапурни, а ще я покажу вам купу цікавих фоточок, відповім на всі питання і пригощу вас традиційним непальським напоєм – масала-чай».

Коли:  18 лютого, 17:00

Де: Київ, Master Klass, вул. Богдана Хмельницького, 57Б

Скільки: безплатно

Перша персональна виставка колажів художниці-ілюстратора Ірини Вале. Колаж це техніка, де можливо все – суміщення несумісних реальностей, візуальні парадокси й несподівані поєднання. У роботах використовувалися радянські журнали «Огонек», деякі з яких 1969 року випуску, і сучасні глянцеві видання.

Коли: 18 лютого, 18:00

Де: Київ, Артпростір «Вежа», пр. Перемоги 37, к. 1

Скільки: безплатно

Вистава за однойменною п’єсою Єжена Іонеско, яка вважається першою п’єсою абсурду. Насмішка автора зі старих звичок і укладів, від яких головні герої не можуть позбудеться навіть на порозі смерті. Абсурд у чистому вигляді.

Коли: 19 лютого, 19:00

Де: Київ, Театр «МежIIКолонн», Львівська площа, 14

Скільки: 50 – 100 грн

Одеса:

Нічого незвичайного, просто йдемо дивитися на Марс у справжній телескоп. Той випадок, коли телескопу сто років, а він усе ще допомагає людям гуляти по нічному небу. Реєструємося заздалегідь.

Коли: 18 лютого, 18: 30

Де: Одеса, вул. Маразліївська, 1 (Парк Т. Шевченка)

скільки: 70 грн

Одна з найпопулярніших груп фестивалю влітку 2016 року, претенденти на «Відкриття року» за премією YUNA, єдина група такого жанру в історії музичних талант-шоу в Україні, яка не тільки потрапила в прямі трансляції, але й вийшла в суперфінал, залишивши далеко позаду більш формативних музикантів – і це не все, що можна сказати про DETACH.

Коли: 18 лютого, 19:00

Де: Одеса, More music club, вул.Буніна, 12

Скільки: от 199 грн

Художники, автори виставки «Вона» – Катерина Юськович, Костянтин Цапок і Єгор Гноєвой – не пускаючись у мандри з феміністського дискурсу, запропонували поглянути на сучасну жінку особливим поглядом. Через традиційне уособлення жіночого начала в природі вглиб образних архетипів жінки в історії мистецтва ми приходимо до спроб зрозуміти жіноче в соціальній і психологічній площині.

Коли: 13 лютого – 28 лютого, 13:00 – 19:00

Де: Одеса, Чайна фабрика, вул. Карантинна 21/1

Скільки: безплатно

Екскурсія «Єврейська Одеса» могла б сміливо замінити будь-яку з одеських екскурсій. Й «Оглядова екскурсія», і «Кіношна Одеса», і «Бандитська Одеса», я вже не кажу за «Кур’єзи Одеси»… Усе це наскрізь просякнуте відтінками єврейської культури.
А що ви хочете?! Протягом перших 150 років існування багатонаціональної Одеси, єврейське населення постійно становило не менше 30 відсотків від загальної кількості жителів міста.

Коли: 19 лютого, 15:00

Де: Одеса, вул. Гоголя, 8

Скільки: 150 грн

Дніпро:

Поговоримо про здорові овочі, про йогу з пляшкою на голові (так, така є!), поділимося своїми секретами здорового життя.

Коли: 18 лютого, 21:00

Де: Дніпро, вул. Воскресенська, 23

Скільки: безплатно

Spalah IT-school запрошує всіх бажаючих розвиватися в IT сфері. На презентації курсів викладачі дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Коли: 18 лютого, 18:00

Де: Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 5

Скільки: безплатно

Співачка підкорила своїм шармом і голосом всю Україну. Українського фолк у сучасному аранжуванні.

Коли: 18 лютого, 19:00

Де: Дніпро, Poplavok Music Hall, Січеславська Набережна, 7

Скільки: від 150 грн

Потужне насичене звучання великого симфонічного оркестру, хору й рок-бенду! «Рок Симфонія» звучить дуже цілісно, треки непомітно змінюються один на інший, формуючи єдиний монолітний твір.

Коли: 18 лютого, 19:00

Де: Дніпро, Дніпропетровський академічний театр опери та балету, пр. Дмитра Яворницького, 72А

Скільки: від 180 грн

Львів:

Отримай нові знання методом гри. Для цього потрібно тільки зібрати команди (5-6 осіб) і зареєструватися.

Коли: 18 лютого, 15:00

Де: Львів, Бібліотека ЛНУ ім. Франка, вул. Драгоманова, 5

Скільки: 60 грн із команди

Це загальний проєкт молодих українських художників та ілюстраторів. Певною мірою психотерапевтична спроба помістити світ у невеликий простір дерев’яної коробки, а для глядача – можливість побачити дещо різні речі можуть трапитися в абсолютно однаковому форматі.

Коли: 17 лютого – 3 березня

Де: Львів, галерея Гері Боумена, вул. Наливайка, 18

Скільки: безплатно

Галицький академічний камерний хор під керівництвом Василя Яциняка та Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії під керуванням Тараса Криси присвячують концерт пам’яті полеглим під час Революції Гідності.

Коли: 19 лютого, 18:00

Де: Львів, Львівська обласна філармонія, вул. Чайковського, 7

Скільки: 40-100 грн

У програмі твори Т. Дюбуа, С. Франка, К. Сен-Санса, Л. Боельманна.

Коли: 18 лютого, 17:00

Де: Львів, Будинок органної музики, вул. Бандери, 8

Скільки: 40 грн

Правила гри:

  1. Камінь перемагає ножиці;
  2. Ножиці перемагають папір;
  3. Папір перемагає камінь.

Гра починається з жеребкування, де учасники дізнаються своїх суперників у першому раунді.

Коли: 18 лютого, 14:00

Де: Львів, Art Studio Passage, вул. Заводська, 31

Скільки: 40 грн

Харків:

Форум-театр – це своєрідний жанр театральної творчості. Його основне завдання – побачити себе та інших із різних сторін у конфліктних ситуаціях, розвинути критичне мислення і вміння розв’язувати проблеми. Форум-театр допомагає розвинути акторські навички, роботу в команді, ініціативність і вміння знайти вихід із конфліктної ситуації. Завдяки своєрідним іграм та вправам учасники самі обирають тему постановки, тому кожне уявлення – унікальне. При цьому всі присутні, а також глядачі можуть узяти в ньому участь.

Коли: 19 лютого, 16:00

Де: Харків, Центр Гендерної Культури, вул. Ковальська, 9

Скільки: безплатно

Медичний загін швидкого реагування «Гіппократ» запрошує всіх бажаючих на безплатний тренінг! Такі знання знадобляться кожному! Попередньо реєструйтеся.

Коли: 18 лютого, 12:00

Де: Харків

Скільки: безплатно

У Вас буде можливість поставити всі запитання, поспілкуватися з викладачами та познайомитися з нашими провідними розробниками. Серед усіх, хто прийде на семінар, буде розіграна знижка на суму 1000 грн на навчання. Попередньо реєструйтеся.

Коли: 19 лютого, 13:30

Де: Харків, вул. Каразіна, 6

Скільки: безплатно

Любовний трикутник. Що нового? Усе як завжди. Але що б ви сказали, якби до вас прийшла симпатична дівчина й запропонувала Вам, за вашого чоловіка 20 тисяч? Та ще в день 20-річчя вашого подружнього життя. Як би поставилися до настільки безцеремонного пропозиції? І як завжди життя сповнене загадок і сюрпризів, де поряд із комічним і смішним завжди йде смуток. Але коли вляжуться пристрасті, варто задуматися.

Коли: 18 лютого, 18:00

Де: вулиця Плеханівська, 126

Скільки: від 80 грн

Автор збірки: Віта Панащук

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.