Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Активні вихідні з Т

Оновлено

Ідеї, чим зайнятися на вихідні (29 і 30 квітня) у Києві та Львові

Київ

На відкритті виставки обіцяють звукову інсталяцію від Ambience, лекцію про юридичні аспекти в роботі художника й ціноутворення, а також завершальний drink & talk. Загалом, постараються зробити процес знайомства з вичерпуванням цікавим і пізнавальним. На самій виставці покажуть роботи молодих українських художників.

Коли: 29-30 квітня
Де: Тетріс-хол
Скільки: безплатно

Тема фестивалю – «Автомобілі, які змінили світ». Уперше в історії технічних заходів у всій Східній Європі організатори зберуть революційні, свого часу, моделі і виставлять їх у хронологічному порядку. Кожен відвідувач зможе не тільки доторкнутися до історії, а й побачити, який внесок у розвиток автопрому зробила та чи інша марка.
На OldCarLand працюватимуть ресторанні зони, дитячі майданчики та музичні групи на сцені.

Коли: 28 квітня – 2 травня
Де: Музей Авіації
Скільки: 100 гривень.

Ідеальне поєднання соулу і фанку. А ще музика SunSay – це щастя й торжество всього сонячного, з чим приходить весна. Концерт 29-го квітня можна назвати повторною презентацією його платівки «Вище голови». Приготуйтеся, буде тепло.

Коли: 29 квітня, 19:00
Де: вул. Симона Петлюри, 4, Caribbean club
Скільки: від 250 грн

На ці 2 тижні на Троїцькій площі розгорнеться справжнє артмісто. Тут розташується концертна сцена, дитяча зона, зона майстер-класів, зона виставок-продажів, інформаційна зона. Кожен знайде тут собі розвагу до душі

Коли: 30 квітня – 14 травня, 15:00
Де: Троїцька площа
Скільки: безплатно

Львів

У форматі форуму-виставки зустрінуться пивовари, власники пабів, постачальники та виробники сировини, обладнання та всього, з чого складається культура пивоваріння. Приємним фестивалю стане експозиція вінілів українських колекціонерів, спеціальне обладнання та музика від унікальних гуртів і виконавців.

Коли: 27 – 29 квітня
Де: вул. Старознесенська, 24-26, !FESTrepublic Club
Скільки: безплатно

У самому серці Львова – внутрішньому дворику Ратуші лунатиме етно, джаз, блюз, рок, ска, реґі, електронна та експериментальна музика. Упродовж трьох днів тут виступить півтора десятка гуртів, у яких грають музиканти з України, Польщі, Угорщини та Ірландії.

Коли: 29 квітня – 1 травня
Де: Внутрішній дворик Ратуші (пл. Ринок)
Скільки: 150 – 450 грн

Як накладається фарба на полотно – так накладається питання на відповідь. Якщо є ідея – є фарба, є полотно. Є питання – завжди буде відповідь і не одна. Питання нашої Землі бентежить постійно. Як Вона нас носить?
Часом питання приходить одночасно з відповіддю, часом – відповідь, потім питання.
Небо? Земля? Море? Ліс?
Питання не закінчуються – як не закінчується Всесвіт.

Коли: 30 квітня – 14 травня
Де: вул. Наливайка, 12, Галерея УМСА
Скільки: безплатно

Зображення: Mark Conlan

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.