Заціни, ми вже 49 193 консультацій провели

Добірка заходів на вихідні

Обновлено

А ви вже вирішили, що будете робити в Києві?

Як із відео зробити повноцінний ролик, який хочеться переглядати й репостити? Відповідь – Монтаж! Школа «ProCut» допоможе тобі розібратися в основах відеомонтажу! Завдяки МК «Відеомонтаж: впевнений старт « ти систематизуєш свої знання й отримаєш нові для впевненого старту твоєї кар’єри.

Коли: 8 липня, 18:00

Де: пров. Ярославський 1/3

Скільки: 150 грн

Смішне кіно про любов із хеппі-ендом, короткометражки, придумані з фантазією, свіжим гумором, здоровою порцією еротики й нешкідливим хуліганством. Найкраще кіно для романтичного літнього вечора! 7 романтичних короткометражок з Америки та Європи!

Коли: 8 липня, 18:30

Де: кінотеатр «Україна»

Спортивно-розважальний пробіг із фарбами Holi Run.

Це унікальна подія, у якій можуть узяти участь усі бажаючі, від дітей до професійних спортсменів. Цей день для любителів активного способу життя і здорового відпочинку, а також для всіх бажаючих зустріти літо 2017 в яскравих фарбах і емоціях!

П’ять років ми проводимо Фестиваль фарб Холі й цього року вирішили провести для вас спортивно-розважальний захід «Кольоровий пробіг – Holi-Run». Забіг із яскравими фарбами Холі, енергійна музика від ді-джеїв і Море сюрпризів!

Поспішай зареєструватися на www.holi.in.ua/run

Коли: 8 липня, 10:00 (реєстрація)

Де: Оболонська набережна, біля гольф клубу

 

Фільм «Примирення: десять років після війни» – це реальна історія зустрічі представників двох протиборчих сторін війни на Балканах – албанців та сербів. Герої фільму розповідають про свій досвід війни та миру, рефлексують і намагаються якщо не знайти шляхи примирення – то принаймні розібратися, що саме рухало іншою стороною. Після перегляду документальної стрічки відбудеться відкрита дискусія з Гораном Лоянчічем із Центру миру та діалогу ім. Ф. Нансена (Норвегія).

Стрічка демонструватиметься англійською мовою з українськими субтитрами. Після показу всі охочі зможуть поставити запитання експерту. Модеруватиме обговорення Любов Якимчук.

Вхід вільний за умови реєстрації.

Коли: 9 липня о 17:00

Де: в приміщенні Майстер Класу, вул. Б. Хмельницького, 57 Б. 4 поверх.

«Зоопарк під мікроскопом» представляє дослідницьку лабораторію на ВДНГ! Тут ви не тільки розглянете різних живих істот, підготовлених нашими біологами, але й самі попрацюєте з професійними мікроскопами. У лабораторії ви вивчите найменших тварин Землі, розгляньте знамениту інфузорію туфельку й не тільки її. Адже є ще й інші інфузорії, побачите, як цікавий планктон своєю будовою. Усі істоти під професійним мікроскопом виглядають як зірки у Всесвіті. Це справжня подорож у мікрокосмос!

Коли: з 3 липня по 6 серпня, з 12.00 до 19.00 щодня

Де: Національний комплекс «Експоцентр України», просп. Ак. Глушкова, 1

У виставцібуде представлено 55 артпроєктів провідних сучасних художників України й Польщі. Праця художника й людей, задіяних в артіндустрії України й Польщі, неоднозначні стосунки митця й артринку в епоху криз та турбулентностей планетарного масштабу – фокусна тема проєкту ART WORK. Другий важливий акцент – зміна уявлення про працю в суспільстві, основним викликом для якого є стрімке зменшення робочих місць за рахунок всебічної автоматизації та розвитку штучного інтелекту.

Коли: з 29 червня по 30 липня

Де: Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 10-12

5 липня відкрилася фотовиставка Дениса Копилова Між двома полюсами. У пошуках унікальних кадрів фотограф подорожував Антарктидою, Кенією, Угандою, Бразилією й Папуа цілих 6 років, щоби відкрити для себе та інших нову Землю.

Невідомі куточки планети, племена людожерів, дикі тварини – усе це відображено на фотографіях Дениса Копилова. Багато знімків опубліковано у National Geographic і Світі Туризму. За словами автора, він зустрічав свій День народження на протоці Дрейка, гостював у поселенні племен, які ще недавно були людожерами, дивився на колонії пінгвінів і кольорові айсберги в Антарктиці і знімав горил в Африці.

Коли: з 5 липня до 23 серпня

Де:  артпростір BARVY 

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.