Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Активний серпень

Оновлено

Дайджест найкрутіших можливостей для підлітків і молоді.

До 15 серпня подавайте заявки на участь уДругій міжнародній конференції «Модерністки. Насилля в архітектурі й міському просторі», що відбудеться 15-16 вересня в Києві.

До участі в конференції запрошуються експерт(к)и зі сфер історії архітектури, мистецтвознавства, антропології, соціології, архітектури, культурології, громадські активіст(к)и, представники/-ці органів місцевого самоврядування у сферах архітектури, урбаністики та міського планування, студент(к)и магістерських програм, аспірант(к)и та незалежні дослідники/-ці, зацікавлені в презентації та подальшій публікації своїх наукових робіт.

Дедлайн: 15 серпня

Наша мета: Підвищити якість життя людей в Україні. Яким чином? Об’єднуючи спонсорів з ідеологами соціальних проєктів.

Конкурс соціальних проєктів – це спільна ініціатива соціально-активних підприємців України.

Завдання конкурсу – зібрати якомога більше ідей для соціальних проєктів разом із командами, здатними ці ідеї реалізувати.

Завдання організаторів конкурсу – забезпечити ефективну співпрацю фінансових спонсорів з ініціаторами соціальних проєктів.

Оскільки даний конкурс проводиться в Україні вперше, вимоги для заявок мінімальні, щоби кожен бажаючий міг запропонувати свій проєкт.

Кількість проєктів, які отримають фінансування, обмежується лише можливістю спонсорів та зацікавленістю членів Експертної ради.

Дедлайн: 15 серпня

Friendly Avia Support виділить 15 стипендій, які покриють 70 % вартості очного навчання у Вільнюсі в Kazimiero Simonavičiaus universitetas (Університет ім Казимира Сімонавічуса) за фахом «Менеджмент авіації» (бакалавр).

Термін навчання бакалавра 3,5 року, вартість 13.860 євро, 70 % покриється стипендією, 4158 євро студент повинен буде сплатити самостійно. Платіж буде розбитий на 3 частини (1386 євро щорічно).

Навчання англійською мовою.

Заявку на стипендію приймається у вільній формі англійською мовою до 15 серпня International@ksu.lt або imran.javed@ksu.lt Потрібно вказати «By Friendly Avia Support grants».

Додаткова інформація: ksu@ksu.lt +370 609 14472.

Деднайн: 15 серпня

This test preparation course, developed by the experts who create, administer and score the TOEFL test, will help English language learners improve their skills.

Прийом заявок на участь відкритий.

Початок курсу: 9 серпня

Відділ політики та гуманітарної дипломатії Міжнародного комітету Червоного Хреста шукає 5 стажистів. Стажування триває 1 рік (почати стажування можна із січня, лютому або березні 2018).

Стажування оплачуване.

Для кого: кандидатів зі ступенем магістра в наступних областях: міжнародні відносини, міжнародна політика, міжнародне право, гуманітарна діяльність, розвиток, вивчення світу/конфлікту.

Дедлайн: 7 серпня

Конкурс есе організований Генеральним директором Європейської комісії з єдиного ринку, промисловості та підприємництва.

Вік: 16-25 років.

Чітко визначеної теми немає. Необхідно написати есе на 2500 слів англійською мовою, у якій треба викласти як європейська політика може допомогти в розвитку майбутнього або що урядові, академічні установи та бізнес можуть зробити для того, щоби молоді люди набули навичок, необхідних для майбутньої роботи.

Троє фіналістів безплатно поїдуть до Таллінна, щоби там поборотися за перше місце. Там вони зможуть представити свої роботи делегатам Асамблеї.

Дедлайн: 8 вересня

Інститут Глибинної Демократії проводитиме міжнародний лідерський інтенсиву Києві «Come Together! – Збираймося докупи! Як друзі й недруги, однодумці та опоненти» й надають п’ять стипендій для студентів.

Протягом 10 днів понад сто учасників з усіх континентів світу, а також із різних регіонів Україні зберуться разом для того, щоби навчатися і практикувати навички фасилітації (від слова «facile», що означає полегшувати життя і стосунки та знаходити природні рішення), владнання конфліктів, коучингу, ведення багатостороннього діалогу між різними сторонами, а також для роботи над особистими проєктами, професійним розвитком і самореалізацією.

Дедлайн: 25 серпня

Конференція проходитиме в Брюсселі та складатиметься із:

  1. Панельних дебатів та обговорень між політиками та громадянами, що стосуються плану розвитку на 2030 рік, а також ролі молодіжних організацій у розвитку та підвищення обізнаності про ГРН на місцевому рівні.
  2. Інтерактивних майстер-класів молодіжних організацій та представників громадянського суспільства з питань участі молоді в питаннях розвитку.
  3. Дискусій із керівниками політичних партійних молодіжних організацій про роль молоді в сталому розвитку на європейському, національному та місцевому рівнях.

Дедлайн: 1 вересня

Волонтерство проходитиме в Молодіжному інформаційному центрі протягом 8 місяців. Протягом цього часу волонтери братимуть участь в організації заходів на тему міжнародної мобільності та навчатимуть французьку:)

Організатори покривають витрати на проїзд і проживання. Також, волонтер буде отримувати 115 євро на місяць на їжу й кишенькові витрати.

Дедлайн: 15 серпня

БУР (Будуємо Україну разом) – це всеукраїнський мандрівний табір. Під час табору волонтери з України та за кордону допомагають українцям, що опинилися в скруті, шляхом ремонту їхніх помешкань.

Що ми пропонуємо волонтерам?

Ми залучаємо молодь із різних куточків світу, даючи можливість:

• подорожувати та відкривати для себе Україну;
• допомагати тим, хто цього потребує;
• знайомитись та спілкуватись з однодумцями;
• відпочивати активно, весело та корисно;

Щоби стати волонтером, заповнюй анкету.

Дедлайн: 31 серпня

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.