Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Активний жовтень

Оновлено

Добірка найкрутіших можливостей місяця. Не прогав свій шанс!

Буде цікавим для всіх, хто цікавиться сучасним мистецтвом, критичною думкою та альтернативною освітою, участь у створенні Київської бієнале 2017 – Київський Інтернаціонал, який розпочнеться 20 жовтня і триватиме до 26 листопада.

Подія проходитиме у форматі міжнародного форуму мистецтва і знання, об’єднуючи мистецькі проєкти та дискусійні майданчики.

Серія лекцій, панельних дискусій, семінарів та воркшопів за участю відомих істориків, філософів, економістів та діячів культури. Програма відкритих тематичних подій присвячена розгляду політичних, соціальних, економічних та історичних обставин сучасної України, Європи та світу.

Дедлайн: 8 жовтня

Детальніше по посиланням

Ви 10 або 11-класник? Чи мріяли ви коли вчитися за кордоном?

Тоді у вас є можливість два роки навчатися в міжнародній школі в Німеччині, Коста-Ріці, Японії, Боснії й Герцеговині, Китаї, Вірменії або Нідерландах!

Протягом двох років Ви будете жити і вчитися з людьми з понад 80 країн світу, обговорювати міжнародні проблеми й методи їх вирішення, а також брати участь у різних позакласних заняттях.

Дедлайн: 10 жовтня

Перший тур національного відбору: подача анкет.

Більше інформації про програми можна знайти на сайті та Facebook.

Charlie Award – перша в Україні Премія для журналістів, які відстоюють права людини, принципи рівності та толерантності.

Метою Конкурсу є сприяння толерантності, подоланню гомофобії в українському суспільстві шляхом заохочення журналістів, насмілюються писати на тему ЛГБТ і стояти на захисті прав людини.

Дедлайн: 11 жовтня

Детальніше на сайтіі в Facebook

У тебе є ідея соціального підприємства, але ти потребуєш допомоги в її просуванні? Українська Соціальна Академія оголошує набір на Програму соціального підприємництва.

В ході навчання учасники освоять технології запуску, просування й розвитку бізнес-проектів у соціальній сфері, отримають знання в області фінансових основ бізнесу, дізнаються про технології управління проєктом і його просування, про джерела інвестування й познайомляться з успішними соціально-підприємницькими кейсами.

Дедлайн: 13 жовтня

Усі заявники будуть повідомлені про результат відбору до 17 жовтня 2017 року.

З питань звертайтеся до Іванки Бедь: 068-93-21

Ти студент українського вищого навчального закладу, береш активну участь у громадському житті й хочеш навчатися в Німеччині? Тоді подай заявку на стипендію GFPS!

А тут ти зможеш заповнити заявку на участь дізнатися більше тут.

Дедлайн: 15 Жовтня

З 29 вересня по 20 жовтня проходитиме анкетний відбір учасників для стажування талановитої молоді нашої країни та діаспори до Верховної Ради України, органів виконавчої влади та центральних ЗМІ.

Стажування триватиме 9 днів (14-22 листопада 2017 р.). Взяти участь у конкурсному відборі для проходження стажування може кожна молода людина від 18 до 35 років.

Дедлайн: 20 жовтня

Деталі сайт.

З 13 по 16 листопада Молодіжна організація «СТАН» влаштовує Правозахисну майстерню соціального перфомансу «Свідомі діяти» в освітньому будинку «Будинок-майстерня» (с. Бабин, Івано-Франківська область). Відбір учасників та учасниць розпочався!
Щоб узяти участь у правозахисній майстерні соціального перфомансу заповнітьанкету.

Дедлайн: 22 жовтня

У цьому курсі ти дізнаєшся про основи дизайн-мислення, а також тобі продемонструють його на практиці. Разом із лекторами ти проаналізуєш власний образ мислення й дізнаєшся про швидкі і прості шляхи перевірки дієвості інноваційних рішень, які створюєш.

Початок курсу: 30 жовтня

UNICEF Ukraine запрошує в команду SMM-менеджера. Посада передбачає участь у проєктах, які впроваджуються в співпраці з Міністерством охорони здоров’я України.

CV висилайте на apply@lobbyx.com.ua

Дедлайн: найближчим часом

SCI Switzerland шукає довгострокових волонтерів EVS для центрів притулку у Вале, Швейцарія. Основним завданням волонтерів буде полягати в тому, щоби допомогти супроводжувати біженців до призначень (тобто з лікарями / адміністрацією), допомагати в догляді за дітьми, підтримувати адміністративну роботу й організовувати заходи для біженців. Від волонтерів очікується толерантність і відсутність дискримінаційних поглядів.

Дедлайн: 31 Жовтня

Автор збірки: Віка Северин

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.