Заціни, ми вже 26 330 консультацій провели

Події цього вікенду в Києві

Обновлено

Відпочивайте активно разом з Teenergizer.

Інтерактивна виставка «Гра в минуле» складається з фотографій відомої радянської фоторепортера Ірини Пап і анонімних фотографій із сімейних архівів часів СРСР. Кожен відвідувач зможе власноруч скласти свою експозицію, переставляючи фото на свій розсуд.

Коли: до 19 листопада

ДеIzone


Косплей – перевдягання в костюми відомих персонажів. Вас чекає 300 учасників та 5 годин шоу-програми.

Коли: 7 жовтня, початок о 14:00

де: вулиця Іллінська, 9

У Київському міському Будинку природи пройде виставка сукулентів. На виставці будуть представлені колекційні рослини з приватних колекцій. Крім показу, деякі рослини можна буде і придбати. Також на виставці будуть представлені яскраві композиції з кактусів, різноманітна література, курамічний посуд і сувеніри.

Коли: з 5 по 8 жовтня, з 11:00 до 18:00

Де: Київський міський Будинок природи, вул. Рогнідинська, 3

Уже восьмий раз Київ прийматиме марафонський забіг. Індивідуальні забіги будуть проводитися на дистанції 42 км, 21 км, 10 км, 5 км 2 км. У рамках заходу проходить фандрайзинг марафон, учасники якого допомагають зібрати кошти 12 благодійним фондам і організаціям.  Докладніше про фонди можна дізнатися тут.

Коли: 8 жовтня, початок о 9:00

Де: Майдан Незалежності

Фестиваль молодих художників, проєкт, організований спільно з Міністерством культури та Національним художнім музеєм.

Згідно із задумом, що з’явився в стінах Мінкульту у 2005 році, подія повинна являти собою конкурс робіт молодих художників. У 2017 році цю ідею відродили, тому Фестиваль – це не тільки виставка та освітня програма, а й конкурс.

Коли: з 28 вересня по 29 жовтня (11:00 – 20:00)

ДеМистецький Арсенал

Дні Польського Кіно – проєкт Польського інституту в Києві, який цього року проходить уже у дванадцятий раз. Традиційно в програмі представлено цікавий доробок польського кінематографа останніх двох років.

Польська кінотижня відкриється кінорозповіддю про появу книги» Мистецтво кохання «Михалина Вислоцької – своєрідною історією сексуальної революції в польській версії (режисер – Марія Садовська).

Коли: з 5 жовтня до 11 жовтня

Де: Кінотеатр Київ

7 жовтня о 17.00 приходьте до музею-квартири П. Тичини на перегляд художнього фільму про одного з найцікавіших і загадкових художників поч. ХХ ст. Амадео Модільяні.

Вступне слово мистецтвознавця Анни грох

Модільяні, 2004р., Реж. Мік Девіс, тривалість 122 хв., Мова перекладу: український.

Коли: 7 жовтня о 17.00

Де: музей-квартира П. Тичина

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Your email address will not be published.