Заціни, ми вже 49 193 консультацій провели

10 сайтів і книг для початківців письменників і журналістів

Обновлено

Ресурси, які допоможуть вам знайти натхнення і створити ідеальний текст .

Девіз цього сервісу: «Пишіть кожен день!» Це тренажер письменницьких навичок і короткий курс психологічної допомоги в одному флаконі. Кожен день на пошту вам буде приходити нова тема для міні-твору: «Вона була так збентежена тим, що»…, «Чого ви уникаєте?«, «Одне з найкращих рішень у вашому житті»…, «Що для вас означає мистецтво?». Писати можна як у стіл, так і на публіку – ділитися своїми творіннями. Цікаво, що можна дізнатися про себе багато нового, якщо, звичайно, не ухилятися й писати щодня.

Вкрай кумедна штука. Якщо скінчилися ідеї для статей, Ласкаво просимо сюди. Вводите ключове слово, і сервіс тут же придумує зубодродітельную тему. Звичайно, не обов’язково брати її в такому вигляді, але процес генерації ідей вона запустить безперечно. У нас вийшло ось що: «6 несподіваних способів того, як Місяць зробить ваше волосся класним», «Мам була права щодо черевиків» і «Чому зима повинна стати одним із семи смертних гріхів». Цікаво. А ось «Як щастя зробить світ кращим» – цілком собі непоганий заголовок.

Ще один сервіс, який спонукає не закидати перо (вірніше сказати, клавіатуру). Сподобається тим, хто практикує фрирайтинг. Мета – писати по 750 слів щодня. Хто знає, може бути колись із цього народиться роман. І навіть якщо ні, то це відмінний спосіб очистити розум і звільнитися від негативних думок. Усе, що в голові, – на папір (тобто екран)!

Текстовий редактор з приємним інтерфейсом і можливістю відстежувати сюжетну лінію, структурувати текст. У програмі є планувальник і окремі папки для зберігання фотографій, аудіо – та відеоролики, pdf-документи.

сервіс, який очищає текст від словесного сміття, зокрема стоп-слів, рекламних штампів, очевидних сутностей (якщо не знаєте, що це таке, – почитайте, що Максим Ільяхов пише про інфостиль), складного синтаксису.

сервіс Студії Артемія Лебедєва, який правильно оформляє текст: ставить нормальні лапки («ялинки» й „лапки»), змінює помилково поставлені дефіси на тирі, прибирає непотрібні прогалини.

Відомий сценарист ділиться своїми авторськими ідеями: класифікацією жанрів, відмінною від загальноприйнятої (в якій фільм завжди належить одному жанру й не буває бойовиків з елементами трилера, драми і пригод) і Blake Snyder Beat Sheet – структурою сценаріїв, що описує більшість успішних картин.

У ційкнизі зібрані відверті історії двадцяти визнаних авторів. У своїх розповідях, іноді кумедних, іноді сумних, вони діляться порадами й секретами письменницького ремесла, розповідають, що люблять у своїй професії, а що – ні, і, головне, пояснюють, навіщо і як вони пишуть книги.

 

Чи доводилося вам коли-небудь сидіти перед порожнім аркушем паперу, болісно чекаючи натхнення? Або вирішувати, як перетворити річний звіт у захоплюючу статтю? А може, ви досвідчений автор, але загрузли в рутині нескінченних прес-релізів? Ця книга – збірник лекцій і практичних завдань, які допоможуть впоратися зі складнощами письменницької праці.

 

Унікальна інтернет платформа для початківець авторів. Кожен підліток може приєднатися до команди письменників, створити профайл на сайті, вести блог і самостійно публікувати статті на різні теми. Також TEENERGIZER! працюють професійні айтішники та редактори, які з радістю допоможуть і дадуть цінні поради.

 

 

Джерело: Видавництво «Манн, Іванов і Фербер»

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.