Заціни, ми вже 26 330 консультацій провели

Активний грудень

Обновлено

Список самих класних стипендіальних програм, конкурсів, вебінарів і грантів. Не прогав свою можливість!

Fabrica, дослідницький центр і студія в Італії, запрошує представників творчих професій приєднатися до своєї команди дослідників. Взяти участь у програмі можуть програмісти, архітектори, графічні дизайнери, музиканти, письменники, режисери, фотографи, журналісти, ілюстратори, аніматори до 25 років.

Форма заявки тут.

Міжнародна програма студентського обміну (Global UGRAD) у Євразії та Центральній Азії – це програма Відділу освітніх і культурних програм Держдепартаменту США. Програма UGRAD надає можливість студентам денних відділень вищих навчальних закладів із протягом 1 академічного року без отримання ступеня в університеті або коледжі США. Усі учасники відбираються на основі відкритого конкурсу.

Усі учасники програми:

 • Пройдуть навчання на денному відділенні в університеті або коледжі США протягом одного академічного семестру або року;
 • Протягом першого семестру присвятять 20 або більше годин волонтерській роботі в місті перебування на території США;
 • Протягом другого семестру пройдуть професійне стажування (тільки для річних програм).

Дедлайн: 31 Грудня

Університет ETH Zurich організовує літню школу для студентів (бакалаврів і тих, хто тільки вступив на магістратуру).

Дослідницькі можливості доступні в наступних сферах:
– Алгоритми та теорія
– Комп’ютерні системи
– людина-комп’ютер взаємодія та кіберфізичні системи
– інформація та системна безпека
– мови програмування та програмне забезпечення
– візуальне обчислення

Дедлайн: 31 грудня

Щорічно ЮНЕСКО нагороджує грантами молодих вчених, які працюють у галузі екології, біорізноманіття та вивчення природних систем.

Мета даного гранту-дослідження змін, викликаних андрогенним і природним впливом на навколишнє середовище, а також наслідки цих змін у рамках екології, зокрема, зміни клімату.

Власники грантів також можуть досліджувати зв’язки між соціальними та економічними процесами в суспільстві і змінами навколишнього середовища.

Успішні кандидати отримають грант у розмірі до 5000 доларів США!

Дедлайн: 15 грудня

Міжнародний глобальний гуманітаризм / науково-дослідна академія (GHRA) пропонує науково-дослідну підготовку для аспірантів і кандидатів наук. Проєкт об’єднує академічні заняття в Імператорському та глобальному центрі історії в Ексетерському університеті та Інституті європейської історії Лейбніца в Майнці з архівними сесіями в архіві Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Женеві. Науково-дослідна академія призначена для молодих дослідників, що працюють у суміжних сферах гуманітарної діяльності, міжнародному гуманітарному праві, дослідженні миру й конфліктів, а також прав людини, що охоплюють період з 18 по 20 століття.

Дедлайн: 31 Грудня

Програма Young Leaders Access Program покликана об’єднати молодь із різних куточків світу, які бажають реалізувати позитивні зміни у своєму суспільстві.

Програма тривалістю в 1 рік складається з таких компонентів:
– Young Leaders Access Program
– реалізація проєкту.

Наставництво та підтримка випускників програми.

Перший етап програма пройде в липні в таких містах: Нью-Йорк, Берлінгтон, США. Етап складається з трьох компонентів: сучасне лідерство, глобальне громадянство й регіональні зміни. Під час перебування в США, молоді лідери створять унікальний план дій, спрямований на вирішення певних проблем у рідній країні кандидата. Протягом наступного року молоді лідери займуться реалізацією планів за віддаленої підтримки випускників програми.

Як тільки молодий лідер реалізував проєкт, він/вона має можливість подати заявку на грант 5 000 $ і рік професійного наставництва.

Дедлайн: 2 січня

7-8 квітня в Осло відбудеться 13-а Щорічна конференція «Nordic Security Conference» (NorSec).

Тема цьогорічної конференції – «China's emergence as a superpower, and the implications for European security cooperation».

На заході буде дуже насичена програма, що включає лекції ведучих експерток, що, за задумом, надихнуть усіх на жваві дискусії. Не обійдеться, звичайно, і без можливості поспілкуватися з однодумниця різних національностей і культур.

Дедлайн: 10 січня

 

Independent Social Research Foundation (ISRF) разом з Cambridge Journal of Economics (CJE) проводять конкурс, присвячений темі соціальної поведінки та її аналізу.

Тема: «What is the place of Digital Information Technology in the Economy?».

Есе переможця буде опубліковано в журналі «Cambridge Journal of Economics».

Головний приз: 7000 євро.

Дедлайн: 28 лютого 2018 року

Скоро пройде вебінар на тему конференції AIDS2018 в Амстердамі! Хочете потрапити в Амстердам? Вебінар – це ваш перший крок!

Теми вебінару:

 • Що таке Міжнародна конференція зі СНІДу і з чим її їдять?;
 • Навіщо мені стипендія на конференцію і як отримати шанс побачити Амстердам?;
 • Що таке абстракт і навіщо мені його подавати?;
 • Як отримати менторську допомогу?;
 • Як молодій людині зробити так, щоби його голос був почутий на світовому рівні, як стати активістом Global Village?;

Цілі та Завдання вебінару:

 1. Відповісти на запитання молодих людей по конференції AIDS2018;
 2. Надати можливість бажаючим потрапити на конференцію отримати допомогу менторів з Амстердама;

Для кого цей вебінар:

 1. Для молодих людей, які хочуть потрапити на конференцію;
 2. Для фахівців, які працюють із підлітками й хочуть допомогти їм потрапити на конференцію;

NDIE LAB оголошує набір учасників на конкурсній основі. До участі запрошуємо молодих кінематографістка і кинолюбительниц, студентка кіновузів і представниця громадського сектору України, що працюють над зйомками документального відеоматеріалу і мріють про організацію цього відеоматеріалу в завершений кінотвір.

Дедлайн: 10 січня

Illustration: Anne Laval

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Your email address will not be published.