Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

7 запитань і 7 відповідей із приводу Конференції AIDS2018

Оновлено

Матеріалів до Конференції AIDS2018 багато, а питань ще більше. Ми зібрали найпопулярніші з них і спробували відповісти. Нагадуємо, що ви все так само можете писати до нашої активістки ладі на lada.nyschnij@gmail.com всі нові питання й заявки!

Хто може стати учасником Конференції?

Конференція відкриває свої двері для активістів у сфері ВІЛ, для людей, що живуть із ВІЛ, вчених, політичних лідерів, лобістів, волонтерів, докторів, дослідників і всіх-всіх-всіх, чий досвід пов’язаний із темою конференції.

Як буде виглядати Конференція?

Конференція AIDS2018 займає величезний простір в Амстердамі й розділяється на дві частини: основна частина Конференції і Глобальне Село. Щоб потрапити на основну частину конференції, необхідно заплатити реєстраційний внесок або ж отримати стипендію від організаторів. На основній частині будуть представлені сесії, абстракти та воркшопи. Паралельно діятиме Глобальне Село, на яке може потрапити кожен. Там у вас буде можливість узяти участь у дебатах, послухати пленарні сесії від активістів з усього світу, а також отримати незабутній досвід у сфері нетворкінгу.

Що ж робити, якщо я не знаю англійської мови?

Це питання часто виникає в молодих людей регіону Східної Європи й Центральної Азії, так як ця мова в нас не основний. Teenergizer прийде до вас на допомогу в перекладі вашої заявки й мотиваційного листа. Однак на самій Конференції перекладачів не буде. Але не впадайте у відчай! До Конференції залишилося аж 6 місяців! Приходьте до нас в офіс на безплатні заняття англійської, дивіться серіали, читайте книги. За півроку можна підтягнути англійську навіть із самого нуля!

і як тоді стати учасниківконференції?

Щоб стати учасником конференції, необхідностворити свій профіль на сайті конференції. Створивши профіль, Ви автоматично переходите в меню, де будуть поля «реєстрація», «Стипендія», «Абстракт», «активність для глобального села» і «Воркшоп». Якщо ви збираєтеся платити за свою участь, то поле «Реєстрація» – для вас. Якщо ж ви подаєте заявку на стипендію, то бажаним (але не обов’язковим) пунктом разом із нею будуть або абстракт, або активність для Глобального Села.

Мені 15 років. Чи можу я подавати заявку на стипендію?

Ні. Мінімальний вік претендента на стипендію – 16 років.  Якщо ваш вік від 16 до 18, то під час Конференції вам буде потрібен супроводжуючий дорослий. Цього дорослого важливо вказати в заявці.

 Мою заявку на Глобальне Село прийняли! Хто оплатить мою поїздку і проживання?

Усі витрати повинні покриватися учасником. Тим не менш, у вас є можливість податися на стипендію від організаторів Конференції. Важливо зауважити, що кількість стипендій дуже обмежена і важливо, щоби ви пошукали ресурси для фінансування десь ще.

А коли я дізнаюся статус своєї заявки?

Апліканти, чия заявка пройшла й не пройшла відбір, отримають повідомлення від організаторів Конференції у квітні 2018 року.

Автор тексту: Лада Потрібна

Photo: Yukai Du

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.