Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

It’s time for English!

Оновлено

Попросили друга перевести заявочку на конференцію й тепер спите спокійно? Але ж знання англійської мови-обов’язкова умова вашого успішного участь на AIDS2018. Навіть якщо зараз ви повний нуль, то, дотримуючись наших порад, уже за 5 місяців (а саме стільки залишилося до Конференції) ви зможете вільно говорити й читати англійською!

Lingualeo

Ви можете використовувати комп’ютер або вчити англійську по телефону в метро. Ресурс корисний тим, що допомагає встановити самостійний розклад занять, і напоминалки не дадуть вам забути про урок. Так само, у ньому є рейтинги, внутрішня «валюта» й нагороди. Спробуй змагатися з друзями – це не поганий стимул вдосконалюватися.

Khan Academy

Академія Кхана відома кожному, хто хоч раз доучував вдома теми, які всі вже давно пройшли в школі. Це-справжнє джерело лекцій і курсів про науки, літературу, історію, мистецтво й те, як влаштований світ. Можна дивитися із субтитрами. А заодно, поки дивіться, і підтягувати свою англійську.

Quizlet

Кращий сайт, щоби запам’ятати що-небудь. Крутитеся на одному слові вже 5 хвилин? Повторили правило вже сто разів, а воно все одно не лізе в голову? Тоді створіть собі флеш-картку на Квізлет, виконайте вправи і правило / слово / концепція залишаться у вашій голові назавжди…

До речі, флеш-картки можна робити й самому. Просто візьміть шматочок паперу, з одного боку напишіть слово, яке потрібно запам’ятати, а з іншого – переклад або асоціацію. Носіть картки із собою в кишені й переглядайте періодично – ви й не помітите, як істотно поповните свій словниковий запас!

Серіал Extra @

Часто можна почути «Хочеш вивчити англійську – дивись серіали в оригіналі». І ось ви натхненно включаєте новий сезон, Дивіться серію або дві, а потім розумієте, що втратили сюжетну лінію. Якщо це вам знайоме, то серіал «Extra» – якраз для вас. Extra був створений спеціально для того, щоби допомогти освоїти розмовну англійську на початковому рівні. Навіть якщо ви тільки почали вчити англійську, події, що відбуваються, будуть вам зрозумілі. Зацініть!

Youtube канали

Головне правило – вчити англійську завжди і скрізь. Тому якщо у вас є хвилинка вранці – включайте один із цих каналів, дивіться і вчіться без напрягу!

Американські та Британські поради

Якщо ви живете у великому місті, то у вас є безплатний доступ до приголомшливого ресурсу – британським і американським радам. Крім усього іншого, там можна скористатися англомовною бібліотекою.

Автор тексту: Лада Потрібна

Illustration: Yukai Du

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.