Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Вихідні в Києві

Оновлено

Підбірка «весняних» івентів (щоби не замерзнути). Розважайтеся, хлопці.

Режисерський почерк Тарантіно не сплутати ні з чим. Сюжети його фільмів завжди яскраві й наповнені подіями.
А головні герої – «погані хлопці». Тарантіно надає комічність тим речам, які зазвичай не здаються кумедними.

Ні краплі мелодрами, усе жорстко, відверто й неймовірно захоплююче.

Так що вже в цю суботню ніч ми дивимося фільми Тарантіно.

Наша добірка:

  • «Чотири кімнати»
  • «Кримінальне чтиво»
  • «Скажені пси»

Коли: 4 березня 23:00

Де: Циферблат

За підтримки Посольства США в Україні відбудеться 8-й Фестиваль американського кіно «Незалежність». У програмі заходу – гучні номінанти на Оскар, володарі «Золотого глобуса» і фільми, які вже отримали визнання на головних світових фестивалях.

Коли: з 27 лютого по 5 березня

Де: Кінотеатр «Київ»

Медіа-арт вважають молодим видом мистецтва, адже він з’явився тільки в 60-ті роки ХХ ст. незважаючи на те, що український відео-арт виник лише на початку 90-х, уже до кінця десятиліттяхудожники й художниці випробували різноманітні техніки й експеремнти з формою: короткий фільм, морфінг, переформатоване кіно, кліппінг, 3D анімація, медіаінсталяція, а також документація виставок і художніх акцій.

Коли: 1 березня – 6 травня

Де: Арсенал

PinchukArtCentre представляє виставку 20-ти номінантів 5-го конкурсу на здобуття Премії PinchukArtCentre – загальнонаціональної премії для українських художників віком до 35 років. Спеціально для цього проєкту молоді художники створили нові роботи за підтримки PinchukArtCentre.

Виставка представляє твори молодих художників з усіх регіонів України й розкриває широкий діапазон тем. Деякі з художників працюють із суспільно-політичними наративами України, де відбувається збройний конфлікт, і досліджують його вплив на її громадян. Інші черпають ідеї з дослідження самих себе, працюючи з матеріалом, формою й медіа. Третя загальна тема ряду робіт-пошук, спрямований у майбутнє, а також побудова утопій.

Коли: з 24 лютого по 13 травня

ДеPinchukArtCentre 

Увечері 3 березня відбудеться концерт триб’ют-бенду Traveling Band. Музиканти зіграють кращі хіти американської рок-групи Creedence Clearwater Revival. Під час концерту ви відчуєте присутність Дюга, Стю й Тома. А також почуєте нотки неперевершеного вокалу Джона Фогерті.

Коли: 3 березня, 22:00

Де: Docker`s ABC

Максим Колодистий-молодий український художник, учасник інтернаціонального графіті крю-ABO. У його творчості переплітаються такі авангардні жанри як – абстракціонізм, футуризм, сюрреалізм, кубізм. Близько десяти років тому Макс почав свій шлях із простої художньої школи, але був критично налаштований до тодішніх методів навчання. Кинувши школу, направив свої сили на самостійне вивчення ремесла. Свій стиль Максим може охарактеризувати як wild style – «дикий стиль». Матеріали він використовує різні, основа, як правило, це – масло або акрил, домішуючи гуаш, пастель, спреї, усе аж до олівців і ручок.

Коли: 4 березня з 18:50 до 23:00

Де: RAW bar

Illustration by Wenjia Tang

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.