Заціни, ми вже 32 738 консультацій провели

Активні вихідні в Києві!

Обновлено

А ви побудували плани на вихідні? 

Фестиваль змінить архітектурний вигляд столиці і представить киянам і гостям міста десятки робіт кращих дизайнерів відеографіки, художників світла, віджеїв і сучасних художників. У міжнародних конкурсах 3D-відеомаппінгу та віджеїнгу змагатимуться представники 23 країн.

Основний конкурс 3D-відеомаппінгу, як і минулого року, відбудеться на Поштовій площі, де роботи конкурсантів будуть проєктуватися на будівлю Річкового вокзалу. Конкурс віджеїнгу проходитиме 18 та 19 травня в павільйоні № 13 Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) та пройде у форматі VJ battle (це медіа-перформанс, під час якого два віджеї демонструють свою майстерність у медіа-мистецтві).

Крім того, 20 травня відвідувачі зможуть подивитися ретроспективу кращих робіт учасників 2017-2018 років.

Коли: з 18 по 20 травня (Церемонія відкриття KLF відбудеться 18 травня о 21:00)

Де: Поштова площа та інші локації

Протягом усього травня тут будуть проходити майстер-класи від шеф-кухарів, DJ-сети й танцювальні вечірки, сферичний кінотеатр, парк атракціонів із колесом огляду, велосипеди, ролики й багато іншого.

Коли: весь травень, з 09:00 до 23:00

Де: Річковий вокзал

Літо на ПБК уже починається. Тут для вас гратимуть: Kebab Traume, Nightcourier, Onemore, Cooper, Capacity House, Dima DGree, Vaia, Webber.

Коли: 18-19 травня, з 22:00

Де: Південний берег Києва, Труханів острів

Вже 14-й рік Міжнародний фестиваль Tattoo Collection-місце зустрічі художників тату з усього світу, творчої молоді, цінителів мистецтва татуювання й тих, хто тільки хоче з познайомитися з цією частиною сучасної культури.

Tattoo Collection – наймасштабніший професійний захід в Україні, присвячений тату-культурі. 18-20 травня тату-конвенція пройде на київському ВДНГ і збере понад 350 майстрів з усього світу.

Протягом трьох днів татуювальники з України, Грузії, Білорусі, Молдови, Польщі, Франції, Італії та Об’єднаних Арабських Еміратів будуть битися за звання кращих у своїй справі і знаменитий кубок Golden Machine. А відвідувачі фестивалю побачать складні у виконанні роботи, оцінять оригінальность ескізів і надихнуться на нові круті ідеї.

Коли: 18-20 травня з 12:00 до 21:00

Де ВДНГ, Київ, пр-т Ак. Глушкова, 1

Ви побачите Київ із такого боку, з якого ще не бачили. Буде цікаво й пізнавально. На цих вихідних будепроводитися фото-квест та екскурсії по Ярославому Валу, Подолу й Липкам.

Коли: 19 і 20 травня в різний час

Де: вулиця Раїси Окіпної, 2, готель «Турист», коворкінг «Толока» (3 поверх)

Картини художниці відомі не тільки в Україні, а й далеко за її межами. На її рахунку численні персональні та групові виставки, участі в міжнародних конкурсах. Роботи автора прикрашають приватні колекції поціновувачів сучасного мистецтва Франції, Швейцарії та США. Звертаючись до різних тем, Pazza Pennello експериментує, вибираючи різні способи вираження – від ілюстрацій маркером, до відео-арту та інсталяцій.

Коли: 19-20 травня, з 11:00

Де: Американський будинок

Illustration: Ryo Takemasa

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Your email address will not be published.