Заціни, ми вже 32 738 консультацій провели

Дайджест заходів цих вихідних

Обновлено

Київ повний можливостей .

З нагоди дня народження фонду «Ізоляція» в Izone відбудеться концерт передової електронної музики. Мінімалістично-ламаними ритмами слухачів цього вечора балуватимуть такі виконавці як Stirol, Mokri Dereva, Diser Tape, Le Cru, Qod/Quality Of Death.

Коли: 9 червня, з 19:00

Де: Izone

9 червня, у Всесвітній день друзів, у просторі «Циферблат» пройде нічний показ першого сезону телесеріалу «Друзі» українською мовою. Фанатів популярного ситкому запрошують дивитися «Друзів» і пригощатися чаєм і кавою з печивом із 23:00 до 8:00.

Коли: 9 червня, з 23:00 до 8:00

Де: простір «Циферблат»

Альбом-квиток на справжню пригоду: від поп-хітів до занурення в психоделічне техно. Під ці пісні можна стрибати на батуті, снідати, дивитися на захід, скакати на коні і просто валятися в ліжку вихідні безперервно. Послухати його можна на концерті буде в Зеленому театрі!

Коли: 9 червня о 20:00

Де: Зелений театр

Фестиваль фарб Холі – це завжди яскраво й позитивно. Тут дуже багато посмішок, відмінної музики й зіркових гостей. Одного разу побувавши в самому серці фестивалю, дуже хочеться повернутися сюди ще раз. У 2018 свято Холі обіцяє бути ще більш масштабним і захоплюючим:

* традиційна битва сухими барвами,
• Весела шоу-програма,
• музичні локації,
• боді-арт та мехенді,
• цікаві майстер-класи,
• красиві фото-зони,
• смачна Індійська та українська кухня.

Коли: 9 червня о 14:00

Де: Льодовий стадіон

PinchukArtCentre запрошує людей з особливостями розвитку старше 15 років на чергову зустріч освітнього проєкту «Майстерня можливостей». «Майстерня можливостей» – особливий освітній проєкт PinchukArtCentre, у якому дорослі люди з особливостями розвитку, спільно з художниками, вирішують конкретні творчі завдання. Участь безплатна. реєстрація обов’язкова.
Коли: 9 червня о 15:00
Де: PinchukArtCentre

10 червня ми зберемося разом для того, щоби дізнатися багатогранну культуру франкофонних держав, і, звичайно ж, дати можливість талановитим людям України показати себе й дати поштовх до ще більшого розвитку культури української! Будемо веселитися у форматі європейського ярмарку з французьким шармом)

Коли: з 9 по 10 червня

Де: вулиця Костьольна

Illustration: Ana Galvan

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Your email address will not be published.