Заціни, ми вже 32 738 консультацій провели

Заходи цього уїк-енду

Обновлено

Час тусити, а ми підкажемо де.

PinchukArtCentre представляє проєкт «І знову демократія?» – масштабну групову виставку за участю Франсіса Аліса, групи Аллора й Кальсаділья, Олафура Еліассона, Мауріціо Каттелана, Зо Леонард, Гошкі Макуги, Такаші Муракамі, Сондри Перрі, Паскаля Мартіна Таю, Люка Тюйманса, Рейчел Уайтред і Деміена Херста.

Виставка «І знову демократія?» відштовхується від подвійного питання: «Чи потрібно нам переосмислити демократію? як відрегулювати або адаптувати цю систему, щоб вона вижила перед викликами, що стоять перед нею сьогодні?« або » чи потрібна нам нова модель? Чи програє демократія? Чи втратила свою життєздатність модель представницької влади й чи не справляється вона зі своїми завданнями?» Виставка не пропонує прямолінійного погляду на всі ці питання, а скоріше пропонує комплексні рамки з думок, ризиків і мрій, що визначають чи загрожують вони демократичним засадам, якими ми їх знаємо сьогодні.

Коли: 23 червня 2018 – 6 січня 2019

Де: PinchukArtCentre

Протягом трьох фестивальних днів музиканти з України та зарубіжжя озвучать сім німих стрічок із міжнародних та українських кіноархівів.

Серед музичних хедлайнерів фестивалю: Альберт Цукренко («Хамерман Знищує Віруси»), «Вагоновожаті», колектив братів Радзецьких SUPREMUS і Ptakh_Jung.

Коли: з 28 по 30 червня

ДеДовженко-центр

У довгі літні ночі дивимося французькі комедії, які не сплутаєш ні з чим: гумор, герої, місця, відносини, емоції. У програмі чотири фільми.

Коли: 30 червня, з 22:30 до 06:00

Де: кінотеатр «Кінопанорама»

Новий літній сезон Гастро причалу вже стартував на березі Дніпра. Вас чекають зони відпочинку й розваг, вуличні страви різних країн світу, хороша музика і драйв. Не тільки в ці вихідні, але і протягом усього літа будуть майстер-класи від шеф-кухарів, DJ-сети й танцювальні вечірки, сферичний кінотеатр, парк атракціонів із колесом огляду, велосипеди, ролики й багато іншого.

Коли: до 30 вересня

Де: Річковий вокзал, Поштова площа, 3

Глядачі перформансу зможуть зазирнути за лаштунки художнього перекладу у світлі двох мов – німецької та української. Олександра Григоренка (Україна) і Беатрікс Керстен (Німеччина) синхронно працюватимуть над текстами своїх улюблених авторів. Публіка зможе не тільки «зазирнути через плече» перекладачок, а й долучитися до їхньої професійної розмови про тонкощі стилістики. Після перформансу глядачі зможуть поставити свої запитання.

Коли: 30 Червня

Де: Мистецький Арсенал

Цей масштабний фестиваль короткометражного кіно створений для підтримки українського кінематографа. Тут збираються ті, хто вірить у майбутнє українських фільмів, хоче їх дивитися й бачити. Усього одна літня ніч під відкритим небом. Якщо хочете дізнатися, наскільки красивим і сучасним може бути українське кіно навіть в іноземних інтерпретаціях, але все ж із дотриманням народних традицій.

Коли: 30 червня – 1 липня, початок о 13:00

Де: АРТ-Причал, вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 2

Illustration: Nick Liefhebber

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Your email address will not be published.