Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Уїк-енд у Києві

Оновлено

10 подій і 2 дні. Доведеться вибирати…

Кінопоказ:  

Дізнайтеся таємниці одного з найзагадковіших шедеврів світового мистецтва! «Дівчина з перловою сережкою» Яна Вермеєра-одна з найзнаменитіших картин в історії мистецтва. Під час недавнього світового турне до неї шикувалися величезні черги, в одній тільки Японії подивитися на «Дівчину» прийшло більше мільйона чоловік. Проте, картина досі оточена роєм загадок, розгадати які спробували автори цього нового фільму. Ким була зображена дівчина? Чи дійсно Вермеєр був закоханий у музу, що з’являлася й на багатьох інших його знаменитих полотнах, або це лише домисли, заінтригують цікавого глядача? Як і навіщо була написана картина? Чому нею так захоплюються? Відповіді на ці та ще безліч питань ви зможете дізнатися в кінотеатрі «Київ».

Коли: 5 серпня, 15:00

Де: кінотеатр «Київ»

У «Кінопанорамі» пройде ніч кіно легендарного Стенлі Кубрика. Ви зможете побачити на великому екрані три культові фільми: «2001: Космічна Одіссея «, «Спартак «, «Поцілунок вбивці».

Коли: 4 серпня, 22:30 – 06:00

Де: Кінопанорама

Короткометражки про подорожі – це пригодницькі історії, художні та документальні стрічки. Це фільми про красу світу і його яскравих куточках.

Кому це буде цікаво:

  • ви любите короткий метр
  • ви любите подорожувати
  • ви любите документальне кіно
  • ви незабаром вирушаєте у відпустку
  • ви хочете надихнутися на наступну подорож

Коли: 4-5 серпня

Де: кінотеатр «Жовтень»

Цієї неділі в кіноклубі покажуть фільм Сема Пекінпа «Солом’яні пси». В ролях: Дастін Хоффман, Сьюзан Джордж, ПитерВон.

Більше інформації: (044) 287-30-41 або (093) 513-31-04

Коли: 4 серпня, 22:30 – 06:00

Де: Кінопанорама

У рамках виставки «Швидкорозчинні час » на літньому майданчику Арсеналу показують фільми

«Шамара» – українсько-німецький драматичний фільм, знятий Наталією Андрейченко на кіностудії імені Олександра Довженка за мотивами однойменної повісті Світлани Василенко.

Фільм розповідає про Зіну Шамарін, яку всі називають Шамара. Вона живе в невеликому містечку в гуртожитку й гаряче любить Устина, який знаходиться за ґратами. Це історія про любов і ненависть, довіру і зраду.

Коли: 4 серпня о 21:00

ДеMystetskyi Arsenal

Та інше: 

Наталія Мартишко та Благодійний магазин Ласка запрошують вас на зустріч. Семінар розрахований на власників собак, які взяли тварину в сім’ю з вулиці, на волонтерів, на власників притулків і на тих, хто тільки вирішує взяти знедолену собаку. Порода не має значення – головне що ви допомогли собаці! Семінар – благодійний, оплата й сума за вашим бажанням.

Коли: 4 серпня об 11:00

Де: Благодійний магазин Ласка на Липинського, 3

Чи дійсно в СРСР не було сексу? Що перебудувала Перебудова в еротичному й сексуальному житті людей? Хаос або новий порядок? Свобода Чи підпорядкування новим нормам? Чи відбулася в 90-х сексуальна революція? На ці питання спробує відповісти Оксана Брюховецька – кураторка і графічна дизайнерка в Центрі візуальної культури, художниця, публіцистка.

Коли: 5 серпня о 14:00

ДеMystetskyi Arsenal

PinchukArtCentre запрошує людей з особливостями розвитку старше 15 років на чергову зустріч освітнього проєкту « Майстерня можливостей». Під час заняття учасники продовжать свої спостереження за природними стихіями, цього разу фокусуючись на повітрі. Гості арт-центру обговорять і намалюють різні види хмар, а також інші явища, які відбуваються в небі.

Заняття проведе художниця Катерина Бучацька та психолог Ольга Шишлова.

Коли: 4 серпня о 16:00

ДеPinchukArtCentre

Якими стежками ходили герої «Вія»? Як виглядав Поділ часів Нечуй-Левицького і Валер’яна Підмогильного? Що писали про Подолі польські автори Олізар і Олександр Гроза? Як жилося тут жителям «будинків-кораблів», що пливуть на сторінках нарису Осипа Мандельштама «Київ»? На літературних прогулянках за Контрактовою площею й навколо шукаємо разом відповіді на ці питання, читаємо поезію і прозу, говоримо про те, що «В Києві на Подолі було колись»…

Коли: 4 серпня об 11:00 і в 15:00

Де: Контрактова площа, біля пам’ятника Сковороди

Захід не вихідного дня, але на хорошу лекцію можна прийти й у понеділок! Засновниця проєкту Життя без Сміття (Life Without Trash Tetiana Evloeva) власним прикладом доводить, що можна виробляти тільки один літр сміття в рік на сім’ю з двох людина

на лекціїпоговоримо про наступне:

  • одноразовий пластик – ключ до свободи, або решітку нашої споживчої фірми
  • уникати одноразових речей і жити сучасно – чи можливо це?
  • яким чином свідоме споживання економить природні ресурси, а також Ваш час і гроші?
  • як купувати свою тару?
  • як відповідати на запитання й відповіді ?

Коли: 6 серпня о 19:00

Де: Благодійний магазин Ласка на Малопідвальній

Illustration: Daye Kim

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.