Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Активний жовтень

Оновлено

Традиційний дайджест можливостей для молоді від Teenergizer.

Учні, які навчаються в 8, 9, 10 класах та народилися в період із 01.01.2002 по 15.07.2004 (для дітей з обмеженими можливостями – вади здоров’я – 8, 9, 10, 11 клас та 15.02.2001 по 15.07.2004) мають змогу взяти участь у цьогорічному відборі до міжнародної програми обміну учнів зі США – Future Leaders Exchange Program. Кожен учасник може взяти участь лише один раз в одному з тест-центрів, при подальших спробах узяти участь у першому турі в цьому році учасника буде дискваліфіковано. Дати першого туру в містах будуть вноситися до таблиці поступово.

Премія міста літератури ЮНЕСКО – це щорічна всеукраїнська літературна премія, що присуджується автору або перекладачеві за оригінальний або перекладний художній твір, який уперше опублікований українською мовою в попередньому календарному році. До заявки необхідно додати примірник твору та згоду автора чи перекладача на розгляд твору в межах Премії. Документи потрібно подавати за адресою м. Львів, пл. Ринок, 1 Львівська міська рада (Центр надання адміністративних послуг), поштовий індекс – 79008.

Заявки приймаються до 16 жовтня 2018 року.

Розпочинається сезон відбору програми United World Colleges. До участі запрошуються учні 10-11 класів загальноосвітніх закладів із відмінним знанням англійської мови, академічними та творчими досягненнями та мотивацією до навчання в одному з UWC коледжі світу. Для участі в першому раунді відбору, вам потрібно заповнити аплікаційну форму, що відкриється в найближчі тижні.

Дедлайн – 5 жовтня 23:59.

Письменницький конкурс «Кримський інжир» / «Qırım inciri» покликаний сприяти розвитку кримськотатарської мови та літератури, актуалізувати тему Криму та кримських татар в українській літературі, сприяти появі взаємних перекладів для глибшого взаємного пізнання двох культур. Обсяг прозових творів – від 20 000 до 100 000 знаків без пробілів. Обсяг поетичних творів – без обмежень.

У номінації «Переклад» на конкурс приймаються переклади сучасних творів (1991-2018) або їх уривків. Загальний обсяг прозових перекладених творів або уривків – від 20 000 до 100 000 знаків без пробілів. Обсяг поетичних творів – без обмежень. Переможці конкурсу будуть відзначені грошовою винагородою розміром у 4000 грн. Твори на конкурс слід надсилати в прикріпленому файлі в одному з форматів: doc, docx, rtf, odt, txt.

Твори необхідно надіслати до 31 жовтня 2018 р. на адресу: inciri@gmail.com

Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) оголошує відкритим прийом заявок для участі у Всеукраїнському конкурсі з міжнародного гуманітарного права, який відбудеться в Києві 5-7 грудня 2018 року. Кожен юридичний факультет будь-якого вищого навчального закладу України може номінувати для участі в Конкурсі одну команду в складі трьох студентів-юристів. Аплікаційні пакети будуть прийматися до 23:59 (за київським часом)14 жовтня 2018 року.

Конкурс «Хортицькі дзвони» було засновано в пам’ять про поетесу та пісняра Марину Брацило, яка трагічно загинула влітку 2013 року. До участі в конкурсі допускаються молоді автори віком від 15 до 25 років, які у визначений термін подали до розгляду журі рукописи власних поетичних творів (мова конкурсу – державна – українська) чи аудіозаписи пісень.

Можливе подання матеріалів на конкурс одразу в обох номінаціях. Рукописи до 15 жовтня 2018 року надсилати на адресу оргкомітету (e-mail: stadnichenkoo-1@ukr.net, або подавати особисто: 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66а, Запорізький національний університет, кафедра українознавства (корп. 2, ауд.413)

З 18 вересня по 8 жовтня шкільні навчальні заклади по всій країні мають можливість зареєструватися в програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Програма організована Центром «Розвиток КСВ» у рамках програми Mondelēz International Foundation за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Інституту модернізації змісту освіти та Національного олімпійського комітету. За результатами реалізації міні-проектів найактивнішим закладам освіти буде виділено гранти на закупівлю обладнання для STEM-лабораторій на загальну суму $10 000. Старт програми заплановано на 15 жовтня 2018 року.

Дедлайн – 8 жовтня 2018 року

Оголошується конкурс п’єс, що спрямований на популяризацію сучасної української драматургії, пошук та підтримку молодих авторів-драматургів, просування актуальної української драматургії на театральні сцени та до спеціалізованих видань. До участі в Конкурсі приймаються непредставлені та неопубліковані раніше авторські п’єси українською мовою (або суржиком), написані не давніше, ніж за два роки до подачі заявки. Дедлайн – 1 листопада 23:59 за Київським часом.

Метою проведення конкурсу є сприяння самореалізації та творчому розвитку молоді, аби художніми засобами відтворити події в Гуцульській Республіці і зберегти пам’ять про перше українське державне утворення на Закарпатті. До участі в літературному конкурсі допускаються неопубліковані раніше твори українською мовою в таких жанрах як поезія, проза і драматургія, мала проза та есеїстика. На конкурс плакату творчі роботи (малюнки), можуть бути виконані на будь-якому матеріалі та в будь-якій техніці. Призовий фонд конкурсу для переможців у всіх номінаціях складає 18 000 гривень. Прийом творів на конкурс триватимедо 18 жовтня 2018 року.

Govitall – міжнародна продуктова IT-компанія, лідер у сфері освітніх проєктів. 2 жовтня компанія відкриє для тебе свої двері! Ти познайомишся з особливостями роботи в IT-сфері та зможеш відчути всі переваги ІТ-компаній. Також тебе чекає бонус: кар’єрні консультанти дадуть рекомендації щодо проходженння співбесіди та оформлення твого резюме (тому обов’язково бери його із собою). І головне – ти зможеш отримати свій офер за 1 день!

Для всіх охочих буде діяти Speaking Club, на якому в неформальній обстановці можна буде поспілкуватися англійською мовою на актуальні теми.

Автор підбірки:  Сергій Дурицький

Illustration: Daye Kim

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.