Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Чим зайнятися на вихідних у Києві

Оновлено

Заходи, після яких вам не буде шкода витраченого часу .

21 мотиваційний виступ, величезний простір для нетворкінгу (більше 1000 гостей), інтерактивні розваги, майстер-класи та воркшопи.  На вже десятій конференції TEDxKyiv будуть говорити про майбутнє й місце людини в ньому, чому сьогодні потрібно жити так, щоби залишити користь нащадкам, де брати сили й мотивацію. Побачити програму й дізнатися більше про спікерів можна тут.

Коли: 8 вересня з 9:00 до 18:00, 9 вересня з 10:00 до 16:00

ДеАККО Інтернешнл Виставковий Центр

Щосуботи о 14:00 у креативному просторі «Циферблат» говорять французькою. Кураторка: Хочунська Валерія Андріївна-перекладач французької мови, випускниця КНУ ім. Т. Шевченка, вільно володіє двома іноземними мовами – французькою та англійською і продовжує вдосконалюватися вивчаючи третю – іспанську, працювала редактором відділу культури в журналі «Cherchez la femme».

Коли: 8 вересня о 14:00

ДеПростір Циферблат

Цього року Кураж Базар і онлайн-магазин Yakaboo об’єдналися, щоби створити унікальний формат благодійного маркету – Літературний Кураж Базар, який відбудеться 8-9 вересня. Лейтмотивом заходу стане меседж – книги для всіх. Тому будуть представлені різні формати: електронні та аудіо видання, паперові й навіть книги шрифтом Брайля. Не буде обмежень і в жанрах: від сучасної бізнес- літератури до класичної художньої прози.

Доросла програма складатиметься з лекцій, презентацій, майстер-класів, несподіваних дискусій за келихом вина, автограф-сесій, кінопоказів та поетичних читань.

Коли: 8 і 9 вересня

Де: ВДНГ, павільйон 19

Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM цього року підготував для вас більш радикальну програму експериментальної анімації та відеоарту. Готуйтеся побачити на екрані ще більш ненаративну анімацію, монтажних експериментів, суміші різних медіа, химерних анімаційних технік і почути безжальні електронні саундтреки.

Коли: із 6 по 8 вересня

ДеIZOLYATSIA

Фільм-виставка покаже глядачам історію генія Північного Відродження Ієроніма Босха. Це свого роду Післямова до виставок, які пройшли в голландському місті Хертогенбос і в музеї Право в Мадриді у 2016 році.

Коли: 9 вересня о 15:00

Де: кінотеатр «Київ»

Усі Свої продовжують влаштовувати тусовки на найбільшому балконі Києва. У програмі: Танці, запальні музичні сети від діджеїв, спілкування з друзями й нові знайомства, Тепла осінь і холодний сидр, смачна їжа й неймовірний захід над Києвом.

Коли: 8 вересня з 18:00 до 23:00

Де: Десятинна, 12

Illustration: John Lisle

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.