Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Де потусити в Києві

Оновлено

7 подій цих вихідних .

Гра оточує і просочує все наше існування – сім’я або кар’єра, робота або бізнес, вимагають від нас різної поведінки, і виграє частіше той, хто краще володіє ігровими здібностями.

Тих, хто хоче спробувати себе на Театральній стезі,запрошують вступити в студію Чорний квадрат. Театр шукає енергійних, чарівних, мотивованих людей, які хочуть вчитися й у майбутньому, можливо, увіллються в колектив Чорного квадрата.

Можна прийти як глядачем, так і вступником. Попередній запис не потрібен! Для вступу вам необхідно підготувати програму:анекдот, вірш, історію, пісню й танець і показати її комісії.

Коли: 6 жовтня о 16:00

Дебульвар Тараса Шевченка, 27

Захід для тих, хто не байдужий до рослин.

Що робити:

– принеси рослину в зручній для транспортування тарі;
– приходь навіть якщо немає рослин для обміну;
– знайди для себе нове, серед тих, хто принесли інші.

Коли: 6 жовтня 15:00

Де: кав’ярня «Каштан»

Чи є в Києві місце, більш таємниче й містичне ніж Зелений театр? Побудований на прекрасних схилах Дніпра, але ніколи не існував довго і вмираючий після кожного відновлення. Оповитий похмурими легендами, суворо охороняється примарами й поліцейськими патрулями. А що вже говорити про підземні тунелі під театром! екскурсії ви почуєте справжню історію цих місць.

Коли: 6 жовтня об 11:00

Де: метро Арсенальна (праворуч від виходу з метро)

Фільм «Сальвадор Далі: у пошуках безсмертя »– це подорож у життя, мистецтво та історію любові художника і його музи Гали. Картина була знята на замовлення іспанського фонду «Гала-Сальвадор Далі» й надає унікальний шанс послухати інтерв’ю художника й побачити ексклюзивні кадри, які ніколи раніше не демонструвалися – Далі за роботою.

Коли: 7 жовтня 15:00

Де: Кінотеатр Київ

Уже дев’ятий забіг Wizz Air Kyiv City Marathonспортивний захід світового рівня, учасником якого можете стати і ви!  Марафон – це можливість випробувати й подолати самого себе, насолодитися спортом у його чистому вигляді і спілкуванням із новими і старими друзями.

Коли: 7 жовтня о 8:00

Де: Майдан

Театральна лабораторія Арсеналу «Другий поверх» запрошує на показ вистави «Заручники» за п’єсою відомого британського драматурга Девіда Едгара «Pentecost».

Вистава також вразить своїм епічним розмахом: 18 акторів, 10 різних мов, справжній спецназ, ркінкарнація Троцького, Мультимедійна сценографія й неймовірний простір другого поверху Арсеналу.

6, 7, 8 жовтня о 19:00

ДеMystetskyi Arsenal

У п’ятницю в BURSA Gallery відкриється «Фотовиставка», яка триватиме до 25 жовтня. Експозиція молодих художників передасть тенденції української фотографії. Так виглядає молодість, дитинство й батьківщина.

Коли: з 5 по 25 жовтня

ДеBURSA Gallery

Illustration: Daye Kim

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.