Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

7 ідей, куди сходити в Києві на вихідних

Оновлено

Також особам, які належать до корінних народів, гарантується право на навчання в комунальних закладах дошкільної та загальної середньої освіти поряд із державною мовою.

Захід від організаторок May Music Night. Поговоримо на шалено важливі й актуальні теми, поділимося думками і, за бажанням, історіями, щоби знайти розуміння й підтримку і стати трішки вільніше й сильніше.

Коли: 11 листопада о 14:00

ДеАнти-Кафе Campus

Учасники заходу зможуть поспілкуватися з представниками вищих навчальних закладів Сполучених Штатів, а також дізнатися про різні можливості академічної мобільності. Якщо вас цікавлять гранти і стипендії, або ви хочете дізнатися більше про процес і умови вступу – обов’язково приходьте!

Коли: 10 листопада о 15:00

ДеPark Inn by Radisson Kyiv Troyitska

У ласці на Липинського триваютькінопокази світових картин. В цей раз Ігор Зайцев і Роман Волосевич покажуть фільм «чоловік і жінка». Він – чоловік, професійний автогонщик. Вона – красива, розумна жінка. У кожного з них є своє минуле. Тепер він і вона глибоко самотні, і світ спогадів володіє ними більше, ніж світ буденної реальності.

Коли: 11 листопада о 17:00

Де: Ласка на Липинського

Це клуб для всіх, хто хоче поглянути по-новому й закохатися у світ читання. Тут є місце думкам, почуттям і власним поглядам на твори.

Як проходять зустрічі:

  • На прочитання книги у 2 тижні
  • Збираємося по неділях у 13:30 у Циферблаті
  • Запасаємося чаєм, кавою, печиво й сідаємо обговорювати прочитане

Коли: 11 листопада о 13:30

ДеПростір Циферблат

«Школа № 3» -це фільм-інтерв’ю з 13 учнями школи в Миколаївці, Донецької області. Це просто одна з обстріляних влітку 2014 шкіл Донецької області. Це деполітизоване історія, учасники якої відчули на собі вплив війни. Усі вони звичайні підлітки: щирі, юні школярі. Вони закохуються, бачать сни й непомітно для себе розмірковують над вічними істинами буття. У кожного своє особисте наболіле, але вони всі обмежені переважними обставинами, вони ніби застрягли в сніговій кулі, з якої не вибратися. Неквапливий розвиток фільму, методичне розкриття кожної індивідуальної історії допомагає зануритися у світ цих персонажів.

Коли: 10 листопада 17:00

ДеКіноклуб Могилянки

Вчимося бути 49 – річними дітьми,розуміти японський і грабувати власні будинки. Спочатку говоримо (розповідаємо про режисера Уеса Андерсона), потім – думаємо, танцюємо під хіти 60-х і жартуємо з серйозним виразом обличчя. каліграфічно пишемо, вміло управляємо готелями і прощаємо дитячі образи.

Коли: 10 листопада о 14:00

ДеSmall Talk & Coffee

Shortparis музично орієнтовані на експеримент. Живі виступи групи виходять за рамки музичного виступу й тяжіють до перформативних практик сучасного мистецтва.

Ставлячи під сумнів систему клубних концертів, Shortparis активно виступає на непідготовлених майданчиках: занедбаних індустріальних об’єктах і діючих продуктових магазинах. Shortparis відкривали концерти колективів світового рівня: Alt-J, The Kooks, Lebanon Hanover, Easter.

Коли: 10 листопада 19:00

Де: Житній ринок

Illustration: Tyler Spangler

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.