Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Активний листопад

Оновлено

10 можливостей цього місяця .

Мета Конференції – допомогти тобі почати власну кар’єру. Організатор: AIESEC Ukraine.

Тут ти дізнаєшся:

  • як скласти круте резюме;
  • що зробити, щоб HR знайшов саме тебе,
  • як написати переконливий супровідний лист;
  • як успішно пройти співбесіду.

А ще, ти зможеш знайти нових друзів, збільшити професійні контакти і з користю провести час.

Коли: 10 листопада 11:00

Де: Києва

Всі подумували про можливість поїхати поволонтерити закордоном? Новий досвід, можливість попрактикувати мову і, звичайно ж, знайомства… AIESEC допоможе це влаштувати. Як на рахунок 6 тижнів у Чехії, Греції чи Угорщині? Деталі можна дізнатися на зустрічі «Opportunities for You». А ще будуть дискусії й цікаві воркшопи.

Коли: 14 листопада о 17:00

Де: Чернівці

Студенти, які вивчають природничі науки, не пропустіть стажування в університеті Стенфорда. Вдалий кандидат отримає місце асистента на медичній кафедрі із заробітною платою 64 тисячі доларів на рік. Також він отримає допомогу в проведенні власного дослідження.

Дедлайн: протягом року

Ярмарок Вакансій «Impulse» – це місце, де кожен амбітний студент може знайти роботу до душі. Студенти та випускники дізнаються більше про стажування, правила поведінки на співбесіді та вимоги роботодавців.

А ще ти зможеш:

  • запитати у HR-менеджерів усе, що тільки захочеш;
  • випити кави й чаю, познайомитися з цікавими людьми;
  • отримати консультацію з написання резюме та проходження співбесіди.

Коли: 8 листопада об 11:00

Де: Львів

Студентська Модель Конгресу – унікальна подія, що дозволить учасникам повністю зануритися взаконотворчість.

Студентська модель Конгресу дає можливість студентам і молодим активістам, які цікавляться законодавчими процесами, узяти участь у моделюванні роботи Конгресу Сполучених Штатів Америки.

Коли: 23-25 листопада

Де: Києва

GIST Tech -I – це щорічний конкурс для вчених і підприємців із країн, що розвиваються . Більше інформації тут

Дедлайн подачі заявок: 23 листопада 

AFS Interkultur Danmark знову шукає відповідальних волонтерів, які вивчають міжнародні відносини. Участь у проєктах може зажадати професійних навичок, але буде дуже цікаво.  Усі витрати на проживання, харчування та тренінги під час волонтерства покриваються Європейською Комісією + волонтеру дають гроші на кишенькові витрати і транспорт.

Дедлайн подачі заявок: 15 Листопада

Для участі у конкурсі напишіть статтю обсягом до 3000 слів. Теми робіт можуть стосуватися маркетингу, управлінської діяльності, економіки, технічних наук і т.д. призовий фонд конкурсу 27 000 гривень. Отримай грант або стипендію на навчання.

Дедлайн: 5 грудня

Хто такі параюристы? Це люди, у яких немає спеціальної освіти, але є знання й навички, щоби працювати у сфері захисту прав і адвокатури. У тебе є можливість безплатно пройти курс із кращими тренерами іпрацювати у сфері захисту прав людей, що живуть із ВІЛ/СНІДом. Організатор: Альянс Глобал і Тінерджайзер. Витрати на проїзд, проживання та харчування – покриваються. реєструйтеся

Коли: 22-25 листопада

Де: Києва

Дедлайн подачі заявок: 11 листопада 

Назаході програмісти за короткий час зможуть втілити свою ідею в реально працюючий проєкт. Будуть присутні ментори – кваліфіковані фахівці у своїй області, які будуть направляти тебе з командою і відповідати на всі питання. А також у всіх учасників буде можливість познайомитися з роботодавцями, отримати досвід проєктування та реалізації свого власного проєкту.

Коли: 16-18 листопада

Де: Харків

Дедлайн подачі заявки на участь: 15 Листопада 

Illustration: Yukai Du

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.