Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Чим зайнятися на вихідних?

Оновлено

Київ, що по тусовках?

Київське метро – це своєрідне місто в місті, що має свою велику й часом непросту історію. На цій екскурсії поговоримо про історію першої й найстарішої лінії київського метро – вона нам знайома як «червона лінія» й має офіційну назву «Святошинсько-Броварська». Ми пройдемося по деяких зі станцій і послухаємо історію їх появи та будівництва; дізнаємося, як змінювалися з плином часу проєкти станцій і які інженерні новинки довелося застосовувати, щоби два протилежних кінця міста отримали швидкий і надійний транспортний зв’язок.

Коли: 24 листопада, 12:00

Де: біля входу на станцію «Арсенальна».

На виставці будуть представлені роботи, створені в рамках проєкту «Інклюзивна фотолабараторія». Кілька тижнів учасниці та учасники з порушеннями зору відвідували освітню програму, досліджували історію фотографії, основи композиції та її жанри.

Коли: з 25 по 26 листопада

Де: Мистецький Арсенал

Клуб Оксана на першому поверсі IZONE в тринадцятий раз влаштовує вільний пульт. Умови заходу не змінюються: кожен автор власної музики може зіграти або завести 15 хвилин свого власного контенту, тобто дати 15-хвилинний міні-концерт. Стилістичних обмежень немає. Чутки, що ми заводимо тільки електроніку, – це поклеп і міраж.

Коли: 24 листопада о 20:00

ДеОксана

Великий лекторій про подорожі від редакції інтернет-журналу 34travel. Уперше в Києві!

Спікерами будуть:

  • Anton Kashlikov, засновник і головний редактор 34travel.me
  • Kasia Syramalot aka Palasatka, фотограф, арт-директор 34travel.me
  • Pavlo Morkovkin, журналіст, мандрівник
  • Антон Фрідлянд, письменник, мандрівник
  • Олена Деньга, авторка проєкту»вітер дме«
  • Bogdan Logvynenko, керівник проєкту Ukrainer

Заявлені теми можна подивитися тут.

Коли: 24 листопада о 12:00

ДеPort creative hub

PinchukArtCentre запрошує приєднатися до інтерактивного квесту за новими виставками. Гра «Мистецтво в мені» – це можливість емоційно й тілесно зрозуміти об’єкти сучасного мистецтва, які представлені в арт-центрі.

Гру проведе викладачка арт-центру Лора Літковська, art-educator, ведуча та авторка освітніх програм і курсів PinchukArtCentre та Культурного проєкту.

Коли: 25 листопада о 16:00

Де: Pinchuk Art Centre

З 23 по 24 листопада на камерній сцені театру ім. Франка 3 вистави: «Емократія», «коли ми прийшли до влади» і «викрадення» від незалежних театрів Німеччини, Росії і України.

Коли: 23 і 24 листопада

Де: театр Івана Франка

Illustration: Tyler Spangler

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.