Заціни, ми вже 32 738 консультацій провели

7 ідей, чим зайнятися на вихідні

Обновлено

Заходи, які не можна пропустити .

Ламповий івент , на якому по говоримо про цікавих людей і з цікавими людьми , послухаємо прекрасну музику , і згадаємо ази сексуального здоров’я та шляхи передачі ВІЛ. Наші спікери – В’ячеслав Воробйов, Ярослава Кравченко і Володимир Дантес. Також на ВІЛ можна буде протестуватися на ВІЛ. 

Коли: 8 грудня о 18:00

ДеPort creative hub

Щосуботи о 14: 00 говоримо, говоримо й ще раз говоримо по-французьки. Кураторка: Хочунська Валерія Андріївна-перекладач французької мови, випускниця КНУ ім. Т. Шевченка, вільно володіє двома іноземними мовами – французькою та англійською і продовжує вдосконалюватися вивчаючи третю – іспанську, працювала редактором відділу культури в журналі «Cherchez la femme».

Коли: 8 грудня о 14:00

ДеЦиферблат

В рамках виставки «Інтерактивна майданчик» Centrum Sztuki Dziecka з Польщі проведуть воркшоп « Which Way to the Sound » – майстер-клас по створенню музики за допомогою рухів і жестів.

Коли: 9 грудня о 16:00

ДеIZONE

Вествуд – одна з небагатьох дизайнерок, за життям, соціальною позицією, протиріччями, якої теж цікаво спостерігати. Взяти участь у зйомках картини про себе Вествуд погодилася лише за умови, що левова його частина буде присвячена її впроваджувальній діяльності, а саме розповіді про екологічний активізм. Таким чином, вийшов складний портрет творчої людини.

Коли: 7, 8 і 9 грудня о 19:00

ДеКінотеатр Київ

Третя екскурсія по метро Києва, яка завершить цикл і розповість вам про зелену лінію. Вона з’явилася в складний і непростий час кінця 80-х – початку 90-х, але тим не менш надійно пов’язала стрімко зростаючі житлові масиви лівобережжя з центром міста.

Коли: 8 грудня о 12.00

Де: вхід на станцію «Золоті ворота»

Отже, у вас є ідея серіалу або повного метра. Ваша мама, ваші друзі і ваша дівчина (хлопець) запевняють, що задумка – крута, треба знімати і продюсери вирвуть її з руками. Цілком може бути.  Проте. Для початку потрібен пітчинг.

Ми не обіцяємо вам допомоги в екранізації, але компетентний розбір заявки, вказівка на слабкі місця й рекомендації щодо виправлення, здорова оцінка шансів на знімальний процес – це до нас. І якщо виявиться, що все ок – сміливо можете подавати заявку на конкурси, ініціювати зустрічі з продюсерами, відправляти ідею на HBO.

Коли: 8 грудня о 16:00

ДеСценарний

На виставці представлено понад 70 робіт всесвітньо відомого ​​американського ​​художника Андроїда Джонса. В його руках цифрові кисті створюють альтернативну реальність. На полотнах його картин виникають світи в незбагненних для розуму кольорах , символах і образах.

Коли: до 13 січня

Де: Львівська площа , 8А

Illustration: Tanawat Sakdawisa

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Your email address will not be published.