Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Новий рік – стара схема?

Оновлено

Уже без п’яти хвилин Новий рік і всі починають займатися святковими клопотами. Купівля подарунків, закриття хвостів по навчанню, приготування їжі, прибирання й найголовніше – думки про нове життя.

Це якесь втілення надії, що після того, як останній аркуш календаря торкнеться землі, ми змінимося. Не буде тієї ліні, прокрастинації, палаючих дедлайнів… «Новий рік – Новий я». Що, дізнаєшся своє щорічне гасло? Ну, і як там? На скільки відсотків зробив те, що планував? Якщо хоча б на 60, то тобі напевно слід залишити коментар із порадою! Якщо ж ні, то читай далі, точно не зашкодить.

Отже, представляю вашій увазі покрокову інструкцію, яка допоможе зробити щось дійсно класне в новому, 2019-му році.

Крок 1

Для початкупросто озирнися навколо. Ким ти не був сам, яке б не було суспільство навколо тебе, завжди знайдеться той, хто більш досяг успіху в чомусь (а якщо ні, то дуже раджу розширювати коло спілкування й міняти своє оточення – ось бачиш, уже є над чим попрацювати!) Постарайся знайти приклад, якщо не для наслідування, то для розумного успадкування.

Крок 2

Визначся, що ти конкретно хочеш змінити в собі, який навик розвинути, склади список речей, які тобі цікаві або якості, яких тобі не дістає. Потім проаналізуй свої можливості.

(Про всяк випадок, ось список найпоширеніших речей, якими люди хочуть зайнятися «наступного року»)

Читання. Адже це цікаво, а найголовніше – можна козирнути розумною цитатою якогось класика в розмові з протилежною статтю!

Соціальні движухи. Це саме те для тих, хто втомився сидіти над підручниками. Навіть якщо ти не вважаєш за потрібне боротися за вирішення світових проблем, це може бути таким-собі способом розвіятися, розслабитися, зустріти нових людей врешті-решт!

Хобі-робота. Щастя-це, коли ти зміг монетизувати своє хобі, варто тільки вкласти в це сили, час і, може бути, трохи грошей, щоб уже через пару місяців бажаючий замовити в тебе фотосесію вишикувалися в чергу.

New language. Якщо ти розгубився або не зрозумів, побачивши неросійський, то саме час зайнятися вивченням мов. Адже, як свідчить народна мудрість: «Якщо світ-це книга, то мови – її сторінки»«


Парочка порад від тих, хто вже проходив через це:

  1. Використовуй додатки (хоча б по 30 хвилин у день)
  2. Дивись фільми, серіали і книги в оригіналі. Це вже здебільшого для більш-менш знаючих людей, але спробувати завжди варто.
  3. Читай підручники для найменших. Звичайні шкільні книги для 5-7 класу дуже полегшують знайомство з новою мовою, так як там усе розписано дуже детально.
  4. Ходи в розмовні клуби. Якщо в місті таких немає, чому б не спробувати створити свій?
  5. Не зловживай репетиторами! Мови не можна навчити, йому можна тільки навчитися, так що краще не тіш надії, що все само собою вивчиться, і не витрачай даремно гроші.

Крок 3

Знайди людину, яка також, як і ти, хоче «почати все з чистого аркуша» або «стати краще» будь то, друг/подруга, ваш fiancé_e або навіть член сім’ї. Адже вдвох набагато легше. Можна постійно підтримувати й мотивувати один одного, не дати збитися з «праведного» шляху або емоційно вигоріти.

Крок 4

Останній, але не менш важливий рада. Приступай до виконання поставленого завдання в Новому році,а не «після зимових свят», тому що потім буде «Та ну, канікули й так маленькі», а потім «Ех, початок року, треба працювати, щоби потім не було багато хвостів», і далі «Оппа, це що, мій улюблений серіал, який рідко виходить, не можу ж я пропустити», «якийсь фестиваль? Треба ж підготуватися! «, «А, так, треба ж почати щось робити, ну-с, почну з понеділка», 1 пн: «Ну…», 2 пн: «… так…», 3 пн: «… скоро…», 4 пн: «… займуся…», 5 пн: «… цим»., 6 пн: «У сенсі літня сесія й купа боргів?»… Ну й так далі, усі ми знаємо, як це буває.

Головне пам’ятай, час для саморозвитку є завжди, просто це ми не хочемо його помічати.

Автор тексту: Ілля Юшенко

Illustration: Karolis Strautniekasо

 

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.