Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Передсвяткові вихідні

Оновлено
7 ідей, чим зайнятися в Києві.

Короткомуднюкороткий метр! відсвяткувати Найкоротший день року ми пропонуємо за переглядомкращого короткого метра з Kyiv International Short Film FestivalІдеальна можливість побачити кращі п’ять фільмів-переможців фестивальної програми KISFF 2018 .

Коли: 21 грудня о 19:00

Де: кінотеатр «Київ»

Довженко-Центр-своєрідний феномен української культури. У другій половині ХХ ст. – одна з чотирьох найбільших кінокопіювальних фабрик СРСР, а нині – Сучасний кіноархів, де досі друкується плівка, а також зберігається понад 5000 фільмів, класика українського та світового кіно.

Не пропустіть можливість зазирнути у робочі простори кіноархіву: плівкові фільмосховища та кінолабораторії…

Коли: 22 грудня о 14:00

ДеДовженко-Центр

Кіноклуб Інституту міжнародних відносин проводить останній показ «Місяця теплого кіно» в стінах бібліотеки імені Ярослава Мудрого. За концепцією місяця ми переглядаємо картини, які в першу чергу потрібно відчувати і сприймати візуально. Ми говоримо про методи створення такого «теплого кіно», особливості його зйомки і викладу сюжету. І вже цієї суботи будемо дивитися «Три кольори: Синій».

Коли: 22 грудня о 15:00

Де: бібліотека ім. Ярослава Мудрого

Шість величезних квадратних картин – на білій цегляній стіні на сходовій клітці будівлі. Кожна з картин ілюструє досвід того чи іншого непридуманого сновидіння. Описи сновидінь або, точніше, того, що Сестри Фельдман зуміли згадати, прокинувшись, будуть супроводжувати їх живопис. Цієї суботи Сестри Фельдман будуть малювати в живу.

Коли: 22 грудня о 18:00

ДеIZONE

Передсвятковий сейл-аукціон «Ціна друку «створений для продажу літографій та офортів, унікальних друкованих відбитків Літографської майстерні «30» та офортної майстерні «Etching room 1» за найнижчими цінами. Ми хочемо що б кожен зміг дозволити собі купити графічну роботу за бюджетною ціною і взяти участь в аукціоні, стартові ціни на якому починаються від 10 гривень.

Коли: 23 грудня о 19:00

ДеMezzanine

Це клуб для всіх, хто хоче поглянути по-новому й закохатися у світ читання. Тут є місце думкам, почуттям і власним поглядам на твори.

Як проходять наші зустрічі:

  • На прочитання книги в нас 2 тижні
  • Збираємося по неділях у 13:30 у Циферблаті
  • Запасаємося чаєм, кавою, печиво й сідаємо обговорювати прочитане

Коли: 23 грудня 13:30

ДеПростір Циферблат

Новорічний Веган Бум , це місце зустрічі друзів , великий маркет етичних подарунків і продуктів до стійкого столу .

Коли: 22 грудня з 10:00

ДеKYIV VEGAN BOOM

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.