Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Чим зайнятися на вихідних у Києві

Оновлено

Виставки, лекції, воркшопи і, звичайно ж, кіно .

У рамках виставки «Авангард: у пошуках четвертого виміру »журналістка й письменниця Катерина Лебедєва розповість про український авангард. Розвиток цієї течії можна простежити на прикладі книг, які виходили протягом ХХ століття.

Коли: 20 січня о 15:00

ДеM17 Contemporary Art Center

Навідкритому уроці ви зможете зануритися в культуру тепла і йоги, вивчите кілька рухів танцю, відкриєте для себе секрети й таємниці мови жестів і емоцій індійського танцю, зможете побачити індійський класичний танець так близько, як ніколи раніше, ставши його частиною.

Коли: 19 січня о 17:00

ДеЧервоний корпус Київського національного університету

Фантастичний бойовик з елементами комедії, знятий французьким режисером Люком Бессоном, з Брюсом Віллісом і Міллою Йовович. Якщо ви не бачили цей фільм, у цю суботу будеможливість подивитися його на великому екрані.

Коли: 19 січня о 15:00

Де: Будинок кіно

Сад земних насолод , моторошні химери , відкриті ворота пекла – це масштабна цифрова інсталяція за мотивами творчості Ієроніма Босха в рамках виставки Dali.Digital.Surrealism.

Коли: до 14 лютого

ДеArtarea

Режисер фільму Рейнер Хольцемер протягом року ходив по п’ятах за Дрісом, слідував за ним, куди б його не занесла доля. Це історія від А до Я про чотири колекції – двох жіночих і двох чоловічих – та інтимна розповідь про їх творця. фільм в прокаті всього тиждень, поспішіть.

Коли: з 17 по 23 січня о 19:00

Де: Кінотеатр Київ

Ліногравюра – техніка високого друку. Зображення вирізається на лінолеумі або інший полімерній основі і друкується на аркуш паперу. воркшопі ви можете створити авторську листівку за своїм ескізом. Вирізати друковану форму і віддрукувати на офортному верстаті. Тираж 10 листівок, авторських, індивідуальних поштових карток.

Коли: 19 січня о 13:00

ДеIZONE

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.