Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Яскраві вихідні в Києві

Оновлено

У Києві не нудно !

Цей фестиваль для тих , хто цінує або цікавиться художньої фотографією , сучасної і класичної. Хто хоче погортати сторінки різних книг з творами фотомистецтва . Хто хоче поспілкуватися безпосередньо з видавцями цих книг і фотографами .

Коли: 9 лютого

ДеIZONE

PinchukArtCentre представляє виставку 21 номінанта на здобуття Премії Future Generation Art Prize 2019 – першої міжнародної премії для молодих художників віком до 35 років, заснованої Фондом Віктора Пінчука. Виставка фокусується на нових роботах номінантів, у яких відображені актуальні художні погляди наступного покоління художників. Цього року Премія святкує своє десятиліття!

Коли: з 9 лютого

Де: PinchukArtCentre

У креативному IZONE відбудеться відкриття персональної виставки японського фотографа Хірано Такаші. Фотографічна стратегія Хірано Такаші полягає в тому, щоби фотографувати одну людину протягом тривалого часу, чекаючи унікального моменту.

Коли: з 9 лютого

ДеIZONE

«віднесеніпривидами» –мультфільмпро пригодидівчинкиЧіхіровспустошеномумісті. Він став одним з найуспішніших робіт за всю історію студії Гинули , яка неодмінно асоціюється з ім’ям легендарного Хаяо Міядзакі .

Коли: з 9 лютого

Де: кінотеатри «Батерфляй», «Жовтень», Multiplex, «Київ»

Показ і обговорення культового психологічного трилера від Стенлі Кубрика , знятого по однойменним роману майстра жахів Стівена Кінга.

Коли: 9 лютого о 15:00

Де: Будинок Кіно

Це перша подія формату, в якому спікери зможуть поділитися своїми думками щодо історичних, культурних і громадських питань, пов’язаних з одним містомКиєвом,регламентований проміжок часу –10 хвилин.

Коли: 9 лютого об 11:00

ДеUrban Space 500

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.