Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

#Першийраз: перший секс

Оновлено

Робити щось уперше – завжди хвилююче. Але сьогодні ми разом із нашою героїнею – нехай її зватимуть Маша – поговоримо з тобою про перший секс і сподіваємося зробити так, щоби твій перший досвід був максимально комфортним.

Отже. Зовсім скоро в Маші із Сашком буде перший секс, і я думаю, що перше, про що варто нагадати їй – так це про комфорт.
Пам’ятайте, що це перше, що має стояти в системі пріоритетів у сексі. А тепер трохи конкретики:

1. Місце.
Насправді, воно може бути будь-яким. Якщо вам буде зручно в лісі, у цьому немає нічого ненормального. Але все ж, швидше за все, вам буде більш комфортно в тихому, спокійному місці, коли ви точно знаєте, що обставини ніяк не можуть вплинути на процес.
Порада для Маші: почекай момент, коли ви будете одні у квартирі і, якщо відчуваєш, що хочеш – дій!

2. Про згоду.
Маша відчуває себе невпевнено в моменти, що наближають до сексу й боїться передумати в останній момент, тим самим зворушивши Сашу. Але давайте не забувати, що повага й розуміння – перш за все в будь-якого роду відносинах. Так що, якщо ваш партнер раптом передумав, не тисніть на нього. Так само, якщо передумали ви, буде неправильно, якщо вас почнуть звинувачувати.
Порада для Маші: якщо ти передумаєш, то попроси підтримки в Саші й надай розуміння, якщо таке трапиться з ним. Щоб не відчувати незручність у такі моменти, можна включити улюблений фільм або просто випити чай із печеньками :)

3. Контрацепція.
Вона буває різних видів, але самий універсальний, практичний і доступний – це презерватив. Він вас і від діточок небажаних захистять, і здорові будете!
Але Маша прекрасно знає, як себе захистити. Але ось тільки, як домовиться, хто візьме на себе цей обов’язок?
Можна провести розмову й обговорити подібні нюанси. Але якщо ви переживаєте, що це зіпсує романтику, то просто подбайте про це самі. Зайвими вони точно не будуть:)
Порада для Маші: якщо тобі якось страшно або ніяково просити про це Сашу, то можеш придбати презервативи сама в найближчій аптеці, ознайомившись із характеристиками заздалегідь.

4. Збудження, біль і кров.
Ой, Маша здорово чула від своїх подруг і блогерів про те, ЯК буде боляче й неприємно. Вона боїться болю й переживає, що Сашу відлякає кров. Але ми поспішаємо її заспокоїти! Звичайно, ви обидва повинні бути готові до того, що тобі може бути неприємно, але мінімізувати це легко за допомогою збудження або ж лубрикантов.

WARNING! Якщо Ви користуєтеся латексними презервативами, краще не вибирати лубриканти на масляній основі, вони можуть пошкодити контрацептив. У такому випадку відмінно підійдуть лубриканти на водній або ж силіконовій основі.

Порада для Маші: не пошкодуй часу на прелюдію й запасися лубрикантом.
У свою чергу ви повинні бути готові до крові. Цього не варто соромитися або бояться (також не варто переживати, якщо її не було, це нормально).
Ще одна порада для Маші: просто прибережи пачку серветок або сухий рушник поруч із ліжком про всяк випадок.

Біль може відчуватися якийсь період після сексу. Також може трохи кровити. У всіх різна фізіологія, так що не лякайся.
Порада для Маші: випий перевірене знеболююче, якщо відчуваєш дискомфорт й використовуй прокладки, якщо в цьому є потреба.

WARNING! Якщо ти відчуваєш, що щось не так (занадто багато крові і т.п.), то краще звернутися до лікаря.

На цьому добірка наших рад закінчилася.
Сподіваємося, тепер і Маше, і тобі буде набагато легше впорається з подібними ситуаціями. Справа у ваших руках – уперед. Всім вдалого першого сексу!

 

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.