Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

# Першийраз: як Мастурбувати правильно

Оновлено

 Великий спойлер: як завгодно:)

З дитинства всі знали про те, що хлопчики займаються мастурбацією, а дівчатка – ні. Всі розмови про чоловічу мастурбацію, які з’являлися з початком статевого дозрівання в середній школі, особливо ніколи не табуировались – максимум супроводжувалися збентеженим «хі-хі ха-ха, ну перестань». Всі хлопчики від 12 і до старості дрочать – це факт. З дівчатками все було завжди плачевніше-наприклад, під час гри в «я ніколи не» дівчата не зізнавалися в тому, що теж роблять це. Так, це саме. І сам факт того, що жінки теж мастурбують густо табуировался й обростав міфами «як не можна й чому» від творців «в СРСР сексу немає». 


«Як не можна» № 1-дівчата не повинні Мастурбувати, отримувати сексуальне задоволення вони можуть тільки від члена; але будь-який зручний член вона не може використовувати для свого задоволення, тому що тоді вона повія.

«Як не можна» № 2 – якщо дівчина мастурбує, то найчастіше вона отримує оргазм від зовнішньої стимуляції клітора, а це неправильний і взагалі несправжній оргазм! На цьому етапі можна робити смачний фейспалм, тому що ніякої здорової логіки в цьому немає. Хоча я дуже радію, що зараз тренд на такі думки спадає, про святий секспросвіт:) 

Головний міф про жіночу мастурбацію – є правильна й неправильна, і він міцно впирається в думку про те, що єдиний вид сексу, який «вважається» – це гетеросексуальне проникнення пеніса у вагіну. У союзі й у пострадянському просторі гуляли такі терміни (швидше за все ви їх уже чули), як «адаптативна» й «дезадаптативна» Мастурбація. Адаптативна, правильна-це така, яку можна повторити під час проникаючого сексу з чоловіком: стимуляція клітора пальцями і тд. Дезадаптативна або неправильна – усе інше: за допомогою стиснення стегон, за допомогою безконтактної стимуляції, за допомогою душу і тд. 

 

Що насправді?
По-перше, уже ніхто не користується такою термінологією, тому що немає «правильної» й «неправильної» мастурбації. Усі люди індивідуальні, будь-який оргазм – хороший оргазм. Ти оргазміруешь, тобі добре, Яка різниця, яким способом ти Його досягла? Не потрібно себе лаяти, якщо ти любиш свій вуманайзер, а від довгих дилдо ти не дуже-то й кайфуєш. Ми можеш дрочити 1 раз на тиждень, можеш 7, а можеш просто за настроєм. Головне – щоб усе було безпечно й гігієнічно.   

Додатковий міф № 2-якщо дівчина буде «занадто багато» Мастурбувати й отримувати оргазм у кінці (особливо за допомогою секс-іграшок), то вона не зможе більше кінчати від вагінальної стимуляції під час сексу з чоловіком. Тут відповідь у питаннях – яка різниця, яким чином ти отримуєш оргазм, якщо тобі добре? Чому метою сексуального життя й бажань дівчини повинен бути горезвісний секс із чоловіком, може їй взагалі не подобаються чоловіки? А якщо ти отримуєш багато оргазмів від вагінальної стимуляції з чоловіком, то в тебе знизяться шанси отримати оргазм від мастурбації таким же способом, але за допомогою вібратора? На цьому місці можна похихикати:)

 


Коротше кажучи, мастурбувати – класно! Я ось дрочу, та дівчинка з кав’ярні дрочить, твоя подружка дрочить і навіть твоя начальниця теж приклалася до цієї благої справи. А ось кілька tips, які варто спробувати, щоби зробити твою мастурбацію ще краще:

 

  1. Обов’язковий пункт-все повинно бути гігієнічно. Не варто використовувати вібратор відразу після друга/подружки й завжди мій руки перед сексом, навіть якщо він соло. Після мастурбації помий іграшку проточною водою (якщо це дозволяє її клас водонепроникності), попшикай тойклінером (його можна купити в будь-якому сексшопі) й уклади в тканинний мішечок до наступного використання. 

 

  1. Мастурбируй різноманітно. Спробуй нову позу, новий спосіб, новий девайс. Жіночі можливості отримання задоволення набагато більш різноманітні, ніж чоловічі – у нас хоча б є клітор:) Ще наш мозок дуже ледачий, йому легше буде досягати оргазму найбільш простим і зрозумілим способом, як він звик. Звичайно, шанси оргазмувати іншим способом не пропадають, але ти зможеш здорово розвинути свою чутливість, якщо спробуєш міняти патерни мастурбації час від часу – таке поле для експериментів!

 

  1. Занадто агресивно – не зовсім твій бро. Я зараз про техніку безпеки:) Мастурбація огірком / іграшками з Аліекспресса / вагінальна стимуляція й іже з ними можуть сильно зіпсувати настрій.  Огірок може зламатися, душ всередині Вагіни вимиває всю корисну мікрофлору, а занадто агресивний вплив (яке часто буває від неякісних іграшок) може знизити твою чутливість. Будь уважна й турботлива до себе.

 

  1. Використовуй лубриканти. Прості або зі спецефектами – не важливо. Довго розповідати про мастило не буду – просто спробуй і порівняй відчуття «до» й «після», усе дійсно проходить smooooooth. Для мастурбації використовуй якісні лубриканти на водній або силіконовій основі (тільки врахуй: силіконові іграшки не можна із силіконовим мастилом-вона руйнує покриття девайса)

 

  1. Головне – не женися за оргазмом і відчуй процес. Мастурбація – це (якщо гучними словами) справжній акт любові до себе, під час неї ти можеш робити все, що собі дорогоцінної захочеться. У неї немає «ачівок» або «потрібного результату», уся сіль – у процесі, а оргазм – приємний бонус.

 

А з вами був TEENERGIZER:)

 

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.