Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

# Первийраз: міфи про жіночу сексуальність 

Оновлено

Усі міфи про жіночу сексуальність можна округлити до «жіноча сексуальність кудись пішла й не була знайдена».

Довгий час, особливо під час Союзу, культивувалися табу на будь-які прояви сексуальності й потягу від жінок, які вилилися в купу непорозумінь про те, як взагалі жінки влаштовані й що вони повинні й не повинні робити. 

Вранці я задала в сторіс моєї скромної Instagram-сторінки питання («букви в дірку», як каже Олена Галецька з блогу» Секс навиворіт») – з якими міфами про жіночу сексуальність дівчини стикалися в житті. Усі приклади далі натхненні відповідями справжніх живих дівчат, яких ви щодня зустрічаєте перед собою в універі, на роботі або в черзі за кавою:) До речі, найчастіше зараз ці міфи поширюють секс-коучі місцевого розливу та інші. Гайда! 

Фригідність або «не було оргазму = з тобою щось не так».

Оргазм – взагалі не обов’язковий елемент сексу, як для чоловіка, так і для жінки. Секс – це про процес і абсолютно не обмежується проникненням пеніса у вагіну. Під словом «секс» ви можете мати на увазі все, що захочеться – наприклад, петтинг або оральний секс. Іноді не кінчають чоловіки, іноді не кінчають жінки-не варто гнатися за оргазмом як за «ачівкой» і тоді багато претензій до себе й партнера відпадуть.

Жінки не хочуть сексу, чоловік «бере», а жінка «дає».

Людина хоче сексу стільки, скільки йому потрібно в залежності від своєї статевої конституції. Є чоловіки зі слабкою статевою конституцією, є жінки із сильною. На лібідо впливає безліч факторів – стрес або його відсутність, емоційний стан, настрій, але ніяк не стать людини. Так, жіноче збудження складніше, ніж чоловіче – наш механізм запускається повільніше, нам потрібно більше часу, щоби розігрітися, і лібідо сильно залежить від фази менструального циклу. Проте лібідо не залежить від статі й багато стереотипів про те, що жінки не люблять секс і не отримують від нього задоволення з’являються після невдалого сексу з чоловіками, які погано розбираються в жіночій фізіології й не приділяють достатньо часу прелюдії. А про «бере» й «дає» – просто соціально нав’язаний міф, секс – не товар, який хтось дарує, купує або продає.

Оральний / анальний / горловий / емоційний оргазм.

якщо загуглити «види жіночого оргазму», можна знайти купу цікавинок – і матковий оргазм у нас є, й оргазм від мінета за версією пікабушника@dmitriyBizі навіть оргазм» Сюрприз «із сайту оглядач точка ком. Що насправді? У жінок є клітор, у нього є зовнішня частина – головка й капюшон, і внутрішня – ніжки й цибулини, які при порушенні наповнюються кров’ю, обхоплюючи вагінальний вхід і саме піхву. Тому вагінальний, Анальний, матковий та інші види оргазмів від проникнення – це стимуляція внутрішньої частини клітора через вагіну/анус і майже всі оргазми працюють за такою схемою. Хоча, звичайно, це не єдиний спосіб оргазмувати, деякі дівчата можуть отримати його від стимуляції грудей, від спорту або просто позіхнувши-але це скоріше виняток, ніж правило. 

ДО РЕЧІ, Сквірт (викид секрету з залоз, розташованих біля уретри) у деяких дівчат не завжди супроводжується оргазмом.  

Кліторальний оргазм-несправжній і незрілий, кожна жінка повинна оргазмувати тільки від члена чоловіка, це правильно.

Так говорив ще дідусь Фрейд, але сексологи це давно вже спростували, на щастя. Ми вже писали раніше й ще разок повторимо – будь-який оргазм – класний оргазм! За даними різних досліджень, від 75 до 90 % опитаних жінок не можуть досягти оргазму тільки від вагінальної стимуляції, а деякі дівчата взагалі не займаються сексом із чоловіками і вважають за краще жінок – у них оргазми «не береться до уваги»?  

Жінки люблять погрубее! Від творців «жіноче» ні «– це означає» так».

Насильство – це погано. Ми всі різні люди-хтось любить чай, а хтось-каву, хтось – ніжний ранковий секс, а хтось нічний і грубий. Тут класно працює принцип активної згоди: хочеш – запитай, не знаєш, що хоче твій партнер – теж запитай. 

Жінки моногамні, а чоловіки – полігамні.

Чоловік за своєю природою самець, а жінка запрограмована хотіти одного партнера все життя – чули, так? Цей міф теж не має перед собою абсолютно ніякої бази. Питаннячко – а з ким полігамні чоловіки зраджують своїм жінкам, якщо інших жінок цікавить тільки їх чоловік і більше вони ні з ким мати секс не будуть?:) 

Пописай перед сексом і тоді не треба буде оберігатися.

Правда: сечовипускання взагалі ніяк не впливає на можливість зачаття. Більш того, уретра ніяк фізично не пов’язана з піхвою. 

Про те, як працює жіноча сексуальність, варто знати не тільки самим жінкам, а всім, хто займається сексом із жінками. Часто чоловіки вважають, що вони вище всього цього і їм вистачить члена, щоби здійснювати будь-які сексуальні взаємодії протягом усього життя, але в такому випадку це завжди гра в одні ворота. Сьогодні я почула глибокодумний висновок від одного хлопця: «У дівчат місячні тривають 2 дні, на третій уже можна займатися сексом». На моє здивоване запитання про його відвідуваність уроків біології в школі він відмахнувся і сказав: «А навіщо мені це знати?».

Хороший здоровий секс завжди відбувається за обопільною згодою й коли всі учасники знають, як усе один у одного працює – тільки так можна отримати максимально приємний для кожного процес!

Авторка: Анастасія Олексієнко

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.