Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Що не так з PornHub?

Оновлено

Говоримо про злочини на майданчику й те, як ми можемо вплинути на це.


Відкинемо збентеження в сторону й зізнаємося – про порносайт із промовистим ім’ям PornHub знають усі від мала до велика. Та й із чого взагалі соромитися? Перегляд порно не робить людей монстрами, а мастурбація це абсолютно природний спосіб зняти напругу. Порушувати людину можуть абсолютно різні речі, і в такому світлі існування сайту, який би зберігав доступ до сотень тисяч збуджуючих роликів здається обгрунтованим. Так і є, ось тільки ми з вами втрачаємо одну важливу деталь-навіть у порно є свої межі, про які такий майданчик як PornHub занадто часто забуває.

Для початку короткий екскурс. Єдине правило порно – не порушувати закон, проте воно ж і є найчастіше головною проблемою, так як не дає ніякої конкретики. Наприклад, усі ми знаємо про заборону на дитячу порнографію практично у всіх країнах на рівні законів. У той же час з іншими категоріями порно все не так однозначно, і те, що може вважатися легальним для однієї країни – буде каратися в іншій.

Що важливо запам’ятати, окремого доступного й повного положення з приводу порнографічного контенту і його регулювання немає.

Так що ж не так з PornHub?

Хотілося б сказати, що все, адже у вільному доступі знаходяться ролики з дитячою порнографією, що містять згвалтування і групове згвалтування. Відео не проходять ніякої перевірки й нерідко виявляється, що актори брали участь у них проти волі. До того ж регулярно на сайт потрапляють приватні ролики людей, які навіть виносяться в окрему категорію «Злиті відео». Реєстрація на сайті вимагає тільки наявності електронної пошти, а верифікація аккаунта має на увазі Селфі з написаним від руки ім’ям користувача.

Якщо цього здається недостатньо, то нижче історті постраждалих від цього сайту. І таких, на жаль, сотні!

Один із найбільш недавніх скандалів плошадки був пов’язаний з 15-річною дівчинкою, яка пропала безвісти й була знайдена після того, як її мамі повідомили, що її дочка була помічена в 58 відеороликах на сайті PornHub. На всіх відео дівчинку ґвалтували.

У лютому 2020 року світ дізнався про історію 14-річної Рози Калемби з Огайо, яку ґвалтували протягом 12 годин, погрожуючи зарізати, а Відео з місця злочину було завантажено в Pornhub. Роуз благала Pornhub видалити відеозаписи її згвалтування й тортур протягом декількох місяців, і тільки коли вона представилася адвокатом і пригрозила судовим позовом, Pornhub, нарешті, видалив ролики.

А у 2019 році Watch Foundation підтвердила 118 випадків насильства над неповнолітніми у відео на сайті. Жодне з них не було видалено навіть після публікації дослідження.

Відомо, що перше правило нетикету-дотримання людяності, й основний посил цієї статті саме такий: будьте людяними.

У цьому немає нічого складного, відмовтеся від PornHub, поки він не змінить свої алгоритми.

А якщо історії дівчат зворушили вас, то підтримати петицію проти такого контенту на сайті можна за посиланням.

 

Авторка: Діана Стылик

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.