Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Топ-5 подкастів про людей, секс і незручні питання

Оновлено

Подкасти – зручно й корисно. Чому? Дізнаєшся сам (а), а ми допоможемо тобі в цьому.
Спеціально для тебе ми підготували серію найцікавіших подкастів: тут про людей, секс і відповіді на всі незручні питання. Отже, поїхали!

Заварили бізнес

Привіт! Мене звуть Саша Волкова.

«Заварили бізнес» – це подкаст про те, як я запускаю свою першу справу – кав’ярню в Москві. У мене немає досвіду, немає ступеня MBA. Тільки авантюризм і 400 тисяч рублів. Це історія, яка відбувається зі мною прямо зараз, і я не знаю, чим вона закінчиться.

Так вийшло

Так вийшло, що ми – Катерина Кронгауз і Андрій Бабицький – деякий час вели подкаст «справа випадку», обговорюючи складні моральні колізії сучасної людини. Це виявилося дуже захоплюючою справою, тому що й ситуації трапляються – навмисне не придумаєш, і ставлення до них у суспільстві змінюється досить швидко. Той подкаст не повернути (хоча можна послухати!), але ми вдвох збираємося робити новий, власний і незалежний. Він і буде називатися «Так вийшло».

Ми не договорили!

«Ми не договорили!» – подкаст про ментальне здоров’я і про те, як воно впливає на наше життя. Від сезону до сезону ми чесно говоримо про те, що відбувається з нашими головами, почуттями й життям.

Це хіба секс? 18+

Подкаст, у якому вивчають секс і тіло і відповідають на складні питання, пов’язані із сексуальністю.

Telegram: @nesex

Собака з’їла щоденник

Шкільний подкаст, де можна отримати відповіді на питання не від батьків або психологів, а від ваших друзів та інших підлітків. Це не професійні поради, але можна почути, що в інших такі ж проблеми як у вас, як вони з ними справляються або вже впоралися. Ну і взагалі – є речі, які незручно обговорювати з друзями, нехай за вас їх обговорять ведучі нового подкасту.

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.