Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Y + Global зміцнює партнерські відносини з молодіжними мережами в Латинській Америці та Східній Європі

Оновлено

© Fundación Chile Positivo-волонтери з Антофагасти, Ла-Арауканії, Айсена, Лос-Лагос і Регіон Метрополітана.

Глобальна мережа молодих людей, що живуть із ВІЛ (Y + Global), рада зміцненню партнерства з молодіжними мережами в Латинській Америці та Східній Європі протягом 4-х років.

Мета Y + Global – зміцнити лідерство молодих людей, що живуть із ВІЛ, від місцевого до глобального рівня, надаючи їм можливість повноцінно брати участь у політичному і програмному просторі, впливає на їхнє життя.

4Youth – це консорціум із чотирьох регіональних і глобальних мереж, який покликаний сприяти глобальним зусиллям молоді з протидії ВІЛ через зміцнення мереж.

Про компанію 4Youth: Y + Global, Youth LEAD, Youth RISE і Y PEER – це регіональні та глобальні мережі молоді та людей, які живуть із ВІЛ, сформували консорціум у рамках Фонду Роберта Карра для мереж громадянського суспільства.

Консорціум передбачає більш сильні, стійкі та спільні заходи у відповідь під керівництвом молоді, коли глобальні та регіональні мережі / організації працюють разом, щоби просувати глобальну молодь і, зокрема, рух молодих ключових груп населення в рамках протидії ВІЛ.

В рамках програми «4Youth» організація «Y + Global» спрямована на надання підтримки національним і регіональним групам молодих людей, що живуть із ВІЛ (YPLHIV), приділяючи особливу увагу організаційного розвитку, досліджень і просуванню пріоритетних питань, пов’язаних із ВІЛ-інфікованими, включаючи доступ до якісних послуг та конструктивну участь у процесах прийняття рішень.

Після ретельного процесу було отримано понад 70 заявок. З них 17 включені в участь, і заявки від Fundación Chile Positivo, Аргентинської мережі молодих людей і підлітків, які живуть із ВІЛ / Red Argentina de Jóvenes y Adolescentes, що живуть із ВІЛ (RAJAP) і Teenergizer, були успішними.

Заявки продемонстрували пріоритетність значущого залучення підлітків і молодих людей, які живуть із ВІЛ, у свої програми, місця для прийняття рішень, і це відповідає інтервенціям Глобального стратегічного плану Y + на 2019-2021 роки.

Інтервенції, які будуть реалізовані трьома успішними заявниками, будуть зосереджені на:

  1. Розвиток мереж і організацій
  • Управління, розробка програма й розробка політик
  • Зміцнення фінансової системи
  • Реалізація програм
  1. Адвокація
  • Дослідження й доказові бази
  • Проведення кампаній

З 2017 року Y + Global мобілізує ресурси й надає невеликі гранти мережам молодих людей живуть із ВІЛ для реалізації конкретних програм і заходів, спрямованих на поліпшення якості життя людей, що живуть із ВІЛ, у їх різноманітності. Невеликі гранти дозволили організаціям і мережам, які очолюються молодими людьми з ВІЛ, зміцнити свій оперативний потенціал, реалізувати інформаційно-адвокаційні ініціативи з конкретних пріоритетних питань і зміцнити потенціал молодих лідерів за допомогою програм менторства.

Ми як і раніше сповнені рішучості співпрацювати в проєктах, ділитися наявними ресурсами, вчитися один у одного і зміцнювати потенціал молодіжних лідерів, що займаються різними ключовими проблемами молоді.

 

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.