Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

5 міфів про те, як запобігти небажаній вагітності

Оновлено

Чули міську легенду про те, що одна дівчинка купалася в басейні й завагітніла? А інші хлопці, знайомі знайомих друзів, займалися сексом стоячи, не оберігаючись, і ніякої вагітності? Тому що вся сперма, завдяки гравітації, стікала вниз і сперматозоїд так і не досяг яйцеклітини… Так, це найкоротший розповідь, здатний зворушити будь-якого…

А якщо серйозно, то такі історії вже швидше викликають посмішку, ніж здивування. Але в інтернетах і в житті все ще можна зустріти інші міфи про те, як можна запобігти небажаній вагітності, у які вірять досі. Давай сьогодні про це й поговоримо! 

⚡️ Міф 1. Під час першого сексу не можна завагітніти, тому можна спокійно не користуватися презервативом. Здається очевидним, але все-таки ми хочемо ще раз це повторити: немає ніяких підстав вважати, що під час першого проникаючого сексу не можна завагітніти. Перший, десятий, сто тридцять другий – сперматозоїду і яйцеклітині потім не доведеш, що це був перший раз. А тим більше не домовишся з ВІЛ та іншими захворюваннями, що передаються статевим шляхом. 

⚡️ Міф 2. Під час місячних неможливо завагітніти. Звичайно, під час менструації, якщо трапився проникаючий секс, зачаття не відбудеться, але воно може трапитися вже після неї, коли настане овуляція. 

А передбачити, коли саме почнеться овуляція дуже складно. І немає гарантії, що це не відбудеться в період, коли сперматозоїди, які знаходяться в організмі дівчини з моменту останнього сексу, ще активні. Користуватися концепцією потрібно в будь-який день циклу й не варто повністю покладатися на календарний метод!

⚡️ Міф 3. Перерваний статевий акт. Просто три слова, а скільки навколо них помилок. Що це взагалі таке? Це припинення статевого контакту до настання сім’явиверження, тобто партнеру потрібно «встигнути витягнути» член із піхви партнерки. По-перше, навіть у предсеменной рідини в чоловіків можуть бути присутніми сперматозоїди (хоча деякі дослідження це спростовують). По-друге, встиг або не встиг – поняття дуже відносне. Хлопці не завжди під час оргазму здатні змусити себе витягти пеніс із піхви. Тому ППА – це дуже ненадійно! 

⚡️ Міф 4. Завагітніти не можна, якщо не було проникаючого сексу. Звичайно, у такому випадку ймовірність завагітніти значно нижче, але вона залишається. Сперма може потрапити в піхву, наприклад, під час фінгеринга, якщо на пальцях залишився еякулят. Хоча поза піхви сперматозоїди не такі життєздатні, як всередині нього, усе ж про такий ризик варто пам’ятати. 

⚡️ Міф 5. Якщо надіти 2 презерватива, це краще захистить від вагітності й захворювань, що передаються статевим шляхом. Але насправді це тільки знижує ефективність. Через тертя, яке виникає між кондомами, вони легко рвуться. Як то кажуть, усе добре, що в міру.

А про які міфи ви ще знаєте? Пишіть у коментарях і давайте обговорювати! 

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.