Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Тканинні прокладки: за чи проти?

Оновлено

Бувало, що в тебе почалася менструація, а вдома не виявилося ні прокладок, ні тампонів? Можливо, ти замислювалася про інші засоби гігієни через не екологічність того, що нам рекламують в інсті й по телеку? 

Минулого місяця ми розповіли про чаші і всі їх переваги, а сьогодні продовжимо говорити інших економних та екологічних засобах, які можна використовувати під час менструації

Давай обговоримо плюси багаторазових тканинних прокладок. 

Такий засіб гігієни, на перший погляд, здається вже не дуже гігієнічними і взагалі якимось пережитком минулого. Але тільки на перший погляд. Не хвилюйся, це вже не ті марлеві ганчірочки, якими користувалися наші бабусі в СРСР. 

Що ж таке багаторазові прокладки, як їх використовувати й у чому їх плюси? 

❣️ Багаторазові прокладки – зшиті шари певної тканини. Це може бути органічна бавовна, бамбук, фланель. А в деякі прокладки всередину також вшивається спеціальна мембрана – матеріал, який оброблений поліуретановим напиленням. Саме ця мембрана найкращим чином захищає від протікань, тобто прокладки, у яких вона використовується, можна змінювати рідше. 

❣️ Так само як звичайні, багаторазові прокладки бувають супервпітивающімі й лайт, денними й нічними. Вибір великий і завжди можна знайти підходяще тобі виріб!

❣️ Тканинні прокладки за формою нагадують звичайні. До білизни вони кріпляться за допомогою спеціальних кнопок, які розташовані на крильцях.

️ ️ При використанні звичайних прокладках, через особливості їх виготовлення, створюється свого роду «парниковий ефект». І в підсумку формується сприятливе середовище для розмноження бактерій. Під час використання багаторазової прокладки такої проблеми не буде!

Ухаживать️доглядати за ними просто. Після використання прокладку потрібно заховати в спеціальний конвертик, який зазвичай йде разом із нею при покупці. Будинки виріб необхідно запрати з рідким милом у холодній воді, а після – випрати в машинці при температурі не вище 40 градусів. Але більш точні дані дає виробник. 

Стоить️коштувати прокладка може як дві упаковки звичайних, але при правильному використанні служать такі прокладки зазвичай до 5 років! Але якщо ти будеш використовувати її як основний засіб гігієни, варто купити хоча б кілька штук. Також багаторазові прокладки можна використовувати й у парі з іншими засобами гігієни, наприклад, як підстраховку до менструальної чаші. 

❣️ Використовувати багаторазові прокладки більш екологічно.  Одноразові прокладки – це пластик. За статистикою жінка протягом життя використовує близько 13000 прокладок і тампонів, а середній термін розкладання одноразових засобів жіночої гігієни – 500-700 років. Тільки уяви скільки це сміття. 

❕ Ми хочемо відзначити, що якщо тобі комфортно користуватися, наприклад, одноразовими тампонами, а не багаторазовими прокладками або менструальної чашею, це твій вибір! Альтернативні засоби гігієни – це лише опція. Ти в праві завжди вибирати тільки те, що підходить тобі найкраще! 

Ти коли-небудь користувалася багаторазовими прокладками або іншими альтернативними засобами гігієни?

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.