Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Речі, які чоловікам не подобаються в жінках?

Оновлено

Є деякі речі, які роблять жінки і для них вони здаються невинними. Однак, в очах багатьох людей, тим більше чоловіків, багато «нормальних» речей здаються абсолютно огидними для них. Жінки повинні знати про це, якщо вони хочуть закріпити прихильність свого чоловіка. Ось ці 11 речей, які чоловіки в нас ненавидять…

Не хвилюйся, ми нічого не переплутали Це просто початок статті, яка привернула увагу своїми, м’яко сказати, дивними рекомендаціями. Давай сьогодні розберемо деякі з них! 

Так що ж, на думку автора або авторки, так «ненавидять чоловіки в жінках»?

Ви не стежите за порожниною рота

«Це може бути один з елементів у списку, який завжди буде відвертати його. Чистіть зуби після кожного прийому їжі, і час від часу полоскайте рот». Чисти так зуби й попрощайся з емаллю. Ви ж носите із собою в сумці щітку, пасту й після кожного перекусу поспішаєте до умивальника? Що, ні? А як ви плануєте залучити хлопця?

Ви не голите різні частини вашого тіла

«Волосся на руках, під пахвами, на ногах. Для багатьох чоловіків це неприйнятно. Якщо ваш чоловік любить акуратність і доглянутість, це повинно ставитися не тільки до вашої особи, але й тіла». Волосся – це просто волосся. З самого дитинства нам транслюють у рекламі й оточенні, що волосся повинні бути тільки на голові, а решта – негігієнічно. Але ось хлопець із неголеними ногами викличе менше питань, ніж із голеними тільки жінка може приймати рішення, голити або не голити їй ноги, руки або пахви. Хочеш голити – брей, не хочеш – забудь про верстат. Не для кожного присутність волосся = недоглянутість. 

Ви використовуєте вульгарну мову

«Завжди підтримуйте такт, витонченість, елегантність, коли розмовляйте. Чоловіка завжди буде більше залучати принцеса, ніж селянка». Че, блін? Селянка вийшла з чату 

Ви робіть занадто багато макіяжу

«Чоловікам подобається, коли жінки природні. Так, ви можете робити легкий макіяж, щоби доповнити свою природну красу, але коли ви робите макіяж до такої міри, що стаєте зовсім іншою людиною, ваш чоловік буде розчарований». Тобто дівчина, яка любить яскравий макіяж, любити фарбується, любить косметику, повинна підлаштуватися і фарбуватися «природно»? Тим більше, поняття природності у всіх теж різне. 

Следите️слідкуйте за Вашою зачіскою

«Ви повинні докладати зусиль, щоби залишатися привабливою. Слідкуйте за своїм волоссям, щоби вони були чистими й охайними». Ух, ви повинні те, ви повинні це. Докладай зусиль, краса вимагає жертв По-перше, що означає «охайний»? Це укладання, яке займає багато часу? Це просто чисте волосся? А якщо голову не помити, ти відразу втрачаєш свою привабливість? Або ти повинна завжди виглядати так, як модель із реклами шампуню?

Ви занадто милі

«Ваша дитяча дурна розмова йому не симпатична. Чоловікам не подобається, коли їх жінки весь час грають у дурну ляльку. Вони хочуть, щоби їхні жінки були сильними й незалежними». Ааааа, тут ми втратили логічну нитку. Красься, як сподобається хлопцеві. Будь принцесою, а не селянкою. Будь витонченою й елегантною. Чисти зуби 24/7. Але надто милою теж не будь! Цікаво, де та грань милості, яку чоловіки, на думку автора, не ненавидять?

Голіться або не голіться, робіть складну укладку хоч кожен день або взагалі постриг під одиничку, малюйте стрілки й засипте все обличчя блискітками або викиньте всю косметику, ніколи не використовуйте «вульгарну мову» або говорите так, як вам подобається. Живіть так, як хочете. Ви нікому нічого не винні. А це вже рекомендація від нас 

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.