Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Секс, Інста і ЗНО

Оновлено

Він уже все, а я ще ні. І так кожен раз. А, може, секс – це взагалі не моє? А, може, мені потрібен взагалі не він, а вона? А, може, взагалі забити на відносини? Скоро ЗНО, краще буду готуватися до тестів. Тільки сенс? Я взагалі не дуже розумію, ким хочу бути. Юристкою? Смішно. Мама ще пропонує в лінгвістичний подавати. Типу мови скрізь знадобляться. А скрізь – це де? Краще буду інсту розвивати. А що скажуть однокласники? «Чергова блогерша?» Може, виголити віскі? Походу буде круто. Да?

Нескінченний потік тривожних думок. Нескінченний потік питань. Бувало? Тоді читай далі.

Наші медіапартнери 1 + 1 Digital Studios зняли новий серіал «Секс, історія і ЗНО» про підлітків. Без цензури. Без фільтрів. Без стереотипів. Чесно і відверто. Ніяких сумок і крос за тисячі доларів у «простих» героїв (тільки якщо не вичепили на секонді). Ніяких 35-річних акторів, які прикидаються підлітками.

Головні герої, як і всі підлітки, стикаються з нерозумінням батьків, проблемами з однолітками, булінгом і страхом перед іспитами. І, як і всі, намагаються все це вирішити: так, як вміють. Так, як можуть.

Завдяки унікальній розробці команди 1 + 1 video в окремих сценах на екрані буде відображатися клікабельна посилання, яка веде на сторінку наших онлайн-консультацій.

Серіал буде повністю доступний для перегляду на платформі 1 + 1 video вже з 25 листопада – за символічною ціною двох чашок кави.

За всіма оновленнями стеж на сторінці в Інстаграм: @siz.series

#true_story_happens

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.