Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Як пережити розставання?

Оновлено

☁️ Треки про розставання скачати безплатно без реєстрації

️ ️ Велика пачка чіпсів, подвійне меню з маку, пара літрів коли

☁️ Серіали та YouTube 24/7

☁️ Бажання видалити Instagram -1 штука 

Здається, ідеальний рецепт, щоби пережити розставання. Правда? А правда в тому, що ніхто не скаже напевно, як легко, просто й безболісно попрощатися з людиною, яка була для тебе доріг. Можна закопатися в справах, намагатися не думати про минуле, але при цьому дуже довго відчувати гострий біль, а можна віддатися почуттям і впоратися з розривом швидко. 

Кожен знаходить свій шлях. Але давай сьогодні поговоримо про те, що ж все-таки можна зробити, щоби не потонути в почуттях, які можуть впливати на тебе деструктивно. 

Що робити, коли серце розбите? Поради не універсальні, але, раптом, ти знайдеш щось для себе! 

Проживи свої почуття. Чи не заштовхуй їх глибоко, а, навпаки, постарайся усвідомити все, що з тобою відбувається в даний момент. І мова не тільки про сльози. Ти можеш відчувати злість або роздратування. Ти можеш дуже нудьгувати. І це нормально. Усі пригнічені емоції в підсумку, швидше за все, нікуди не подінуться, а можуть вилитися, наприклад, у тривогу. Тому дозволь собі відчувати! 

Але якщо апатія триває довго, з’являється багато негативних думок, ти взагалі не бачиш виходу із ситуації, не розумієш, як жити далі, краще попроси допомоги, адже іноді самим нам складно впоратися з хворобливими ситуаціями. І це не говорить про твою слабкість. Звернися до психолога, а також не забувай, що ти завжди можеш написати нашим рівним консультантам. Це безплатно й анонімно. Тебе ніхто не засудить і не вважатиме проблему «надуманою». 

Пам’ятай, що ти не повинен відчути реальне прийняття і спокій того, що сталося майже відразу, усе пробачити і з легкістю піти далі (хоча й таке може бути). Під час відносин у вас з партнер з’являються спільні друзі, спільні інтереси, загальні плани. І потрібен час, щоб усі ці звички перестали ними бути. Потрібен час, щоби навчитися бути одні

Стань для себе кращим другом / подругою. Адже в такі складні моменти, особливо якщо «кинули» тебе, може здаватися, що з тобою точно щось не так, ти не заслуговуєш любові, ти поганий, ти некрасивий. Уяви, сказав би твій найближча людина тобі такі слова? Навряд.

Ставилися до себе дбайливо. Хоча ця рекомендація підійде не тільки для тих, хто проходить розрив. Не вимагай від себе занадто багато чого, більше відпочивай, роби те, що зазвичай піднімає настрій. Раптом, під час відносин ти занедбати свою улюблену справу або давно дати кудись піти. Зроби це!

Намагайся не підтримувати регулярний реальний контакт із колишнім партнером відразу після брейкапу. Швидше за все, це не найкраща ідея – по-дружньому йти гуляти, телефонувати або листуватися на другий день розставання. Але, звичайно, чи бути друзями в майбутньому – вирішувати тільки вам двом. Адже людина, з якою не склалися романтичні стосунки, може виявитися просто відмінним другом. 

Нові відносини відразу після розставання. Побачення і флірт з іншою людиною можуть допомогти пройти цей період, але чи варто відразу занурюватися в серйозний зв’язок? Буває, що відносини з новим партнером, які почалися через короткий час після брейкапа, дійсно стають щасливими. Але трапляється так, що ми намагаємося просто заповнити свою порожнечу всередині іншою людиною, використовуємо його, навіть не віддаючи собі в цьому звіт. Тому, до питання потрібно підходити усвідомлено, щоби не нашкодити ні собі, ні іншому. 

Попроси підтримку в друзів. Іноді може не хотітися нікого бачити, а іноді – саме близькі допоможуть з усім впоратися, підтримають і підбадьорять. Ти не одні в цьому світі. Є люди, які тебе люблять і приймають. 

Проаналізуй, що було так і не так у минулих відносинах. Це допоможе не повторювати старі патерни, не відтворювати дитячі сценарії, не робити помилки знову і знову.

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.