Заціни, ми вже 32 738 консультацій провели

Як зрозуміти, що поруч знаходиться токсична людина?

Обновлено

Ми часто чуємо, що хтось там пішов із токсичних відносин. Хтось ділиться своєю історією, як їй/йому вдалося розірвати контакти з такою особистістю. 

Але як взагалі зрозуміти, що поруч знаходиться той самий «токсичний» людина, яка отруює твоє життя? Як зрозуміти, що не твоя провина в тому, що поруч із кимось з, здавалося б, незрозумілих причин, ти відчуваєш себе пригнічено або тривожно?

Адже на токсичних людях немає великих жовтих знаків «Обережно! небезпека!«⚠️і в захисних костюмах поруч із ними ніхто не ходить. 

❕ Якщо якийсь із пунктів нижче збігається з вашими близькими, це зовсім не означає, що вони токсичні або бажають вам усього поганого. На будь-яку ситуацію варто дивитися комплексно. 

Так як же зрозуміти, що поруч знаходиться токсична людина? 

☁️зазвичай така людина діє пасивно-агресивно. Тобто за посмішкою або дружелюбністю, насправді, ховається агресія і злість. «Ти що дурний? Могти б і сам здогадатися «, »Роби що хочеш. Роби як знаєш». Нам начебто нічого поганого не сказали, але відчуття не дуже. 

☁️постійно з’являються нові правила, про які ти не знати. Вчора у ваших стосунках було норм запізнитися на 10 хвилин, а сьогодні людина через 2 хвилини очікування розвернувся й пішов без попередження. Сьогодні ти вирішуєш провести вечір п’ятниці з друзями, а виявляється, що у вас взагалі-то була традиція: у цей день ви разом дивитеся кіно Вдома. Традиція, про яку ти чуєш уперше. «Тобі зовсім на мене плювати?»

 ☁️твій спосіб життя-якийсь неправильний і дивний, на думку людини поруч.

 «Ти що веган? Це ж шкідливо. Не вигадуй тут нічого. Я вже замовивши нам по бургеру»« 

«А чому ти не ходиш у зал? Кожна нормальна людина зобов’язана займатися спортом». 

☁️твої погляди на життя теж засуджуються. Твоя політична позиція, виявляється, неправильна, і в будь-який зручний момент партнер піднімає цю тему. «Ти феміністка/профеминист? Я думати, що ти нормальний». Звичайно, майже неможливо, щоби думки двох людей завжди і в усьому збігалися на 100 %. Але повага повинна бути завжди. Якщо ж для когось із партнерів якась позиція строго незрозуміла, потрібно не змушувати іншого передумати, труїти і принижувати, а закінчувати відносини. 

☁️Ти Той/та, хто повинен підбудовуватися. Ви домовляєтеся про зустріч, але людина ніколи не говорить точний час, а спроби уточнити – закінчуються словами типу «коли звільнюся, тоді й зустрінемося». Це заважає тобі будувати свої власні плани на день і змушує відчувати себе так, ніби прав відмовитися від такої зустрічі теж немає. 

☁️якщо ти намагаєшся вказати людині на те, що він / вона порушує твої кордони, у відповідь отримуєш відкриту або пасивну агресію. На тебе підвищили голос, а на твоє зауваження про це, просто показують, що ти «неадекватно» реагуєш. Про інші проблеми теж неможливо поговорити. 

☁️Ти занадто багато часу говориш і думаєш про вчинки свого партнера. Тобі хочеться комусь розповісти про все, вкотре обміркувати, як із тобою поводяться. Це забирає багато енергії й сил. 

☁️ти відчуваєш себе несчатсным. Так, інших причин цього може 

бути в нашому житті мільйон, але якщо багато негативних емоцій з’явилося саме з появою у твоєму житті цієї людини, варто задуматися, збіг це або «не думаю». 

А ти зіштовхуватися у своєму житті з токсичними людьми? Як це проявлялося?

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Your email address will not be published.