Заціни, ми вже 32 738 консультацій провели

5 питань про презервативи

Обновлено

Їх важко купити, легко втратити…

Давай сьогодні поговоримо про презервативи!

Це максимально простий виріб викликає стільки питань. А де краще купити? А це не соромно? А хто в парі повинен брати їх із собою? І ще мільйон інших. Ми сьогодні постараємося відповісти на найпопулярніші.

Де краще купувати?

Звичайно, ідеальний варіант-це аптека, так як до зберігання презервативів є багато вимог. В аптеці потурбуються про те, щоби на них не потрапляли прямі сонячні промені, щоби була правильна температура і вологість. Якщо ж поблизу немає аптеки, тоді йди у відомий супермаркет, у якому завжди великий потік покупців і де товари швидко продаються.

Найгірший варіант – це ларьок під будинком. Велика ймовірність того, що пачка презервативів із вицвілою картинкою на коробці лежить на полиці вже дуже давно.

А якщо мені соромно їх купувати, що робити?

Перед тим як йти в аптеку, у голові представляється картинка, як заходиш купити презервативи, тихо просиш фармацевта продати тобі товар, і тут починається гучне… «а вам презервативи подорожче або дешевше? А вам які ПРЕЗЕРВАТИВИ – звичайні або XL? Як ви не знаєте? А хто знає?»

Дивитися. Багато хвилюються перед тим, як купувати презервативи, особливо перший раз. І це нормально, адже в суспільстві все ще витає думка про те, що секс – це соромно, а покупка контрацепції як би натякає на те, чим ти плануєш займатися. Тим більше, якщо ні батьки, ні вчителі ніколи не говорили вголос на всі ці теми.

  • Щоб менше переживати, можеш заздалегідь пошукати в гуглі, яких брендів бувають презервативи, яких розмірів, скільки приблизно вони коштують.
  • Якщо дуже хвилюєшся, скористайся в супермаркеті касою самообслуговування, якщо такі є. Тоді тобі взагалі не потрібно буде перетинатися з іншими людьми.
  • Подивися на контрацепцію під іншим кутом. Презервативи – це не щось «погане» й соромне. Це лише засіб гігієни, який допомагає піклуватися про здоров’я. Безпечний секс – це важливо!

Хто повинен їх купувати?

Існує стереотип про те, що якщо дівчина не хоче завагітніти, нехай вона й купує. Насправді, про наявність презервативів повинні забитися обидва! Захворювання, які передаються статевим шляхом, не цікавляться тим, хто їх купить. Тому краще покладатися на себе й мати при собі контрацептиви. Тим більше, так ти будеш знати напевно, як вони зберігалися, де ти їх купити і який у них термін придатності.

А як їх зберігати, щоб усе було окей?

Кишеня штанів, косметичка, дно сумки, гаманець – це погані місця для зберігання презервативів. Вони там труться і мнуться, що може привести до їх псування. Також не залишай їх на підвіконні, особливо в сонячний день. Краще зберігай їх у картонній коробці, у якій вони і продавалися, у тумбочці або ящику. І регулярно перевіряй термін придатності!

А якщо партнер відмовляється від контрацепції?

Це не дуже хороший дзвіночок, адже він означає, що партнер не турбується ні про твоє, ні про своє здоров’я. Презерватив – це метод контрацепції, який захищає не тільки від небажаної вагітності, а й від багатьох захворювань, у тому числі ВІЛ. Ми ніколи не можемо знати, чи здорова інша людина чи ні, тому використовувати презерватив потрібно завжди!

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Your email address will not be published.